Małgosia Rozenek przybrała już dom na święta. Przesadziła z ilością dekoracji?

2022-12-02 10:39

Dom Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana rozbłysł tysiącem światełek i aż ugina się od przepychu. Nie ma tam ani jednego miejsca, w którym nie znalazłyby się świąteczne dekoracje. Dziesiątki figurek, wieńców, poduszek, a w centrum przepiękna choinka. Trudno to opisać, to trzeba zobaczyć!

Dom Małgosi Rozenek Majdan na święta
Autor: instagram.com/m_rozenek

Jak Małgosia Rozenek przystroiła dom na święta?

Małgosia Rozenek nie miała najmniejszych wątpliwości, czy podzielić się tym, jak przed świętami wygląda jej dom. Dziennikarka sama nie może wyjść z zachwytu, a my podzielamy jej zdanie! Mimo że jej dom w Konstancinie-Jeziornej został udekorowany niewyobrażalną ilością ozdób, zostało to zrobione z ogromnym smakiem i gustem.

Dom Małgosi Rozenek na święta
Autor: instagram.com/m_rozenek

- Tak kocham ten czas bożonarodzeniowy. I te dekoracje. To jest taki moment, że zawsze w grudniu mam refleksje, co jest ważne. (...) Nie ukrywam, że tego typu dekoracje mi w tym nie przeszkadzają - mówi podekscytowana Małgosia.

Dom Małgosi Rozenek Majdan na święta
Autor: instagram.com/m_rozenek

Dziennikarka postawiła na klasyczne świąteczne barwy: czerwień, zieleń i złoto. Na każdym kroku możemy zobaczyć więc wieńce przybrane tylko w czerwone kokardy. Przepiękny łańcuch wraz ze światełkami ozdobił schody. Nad kominkiem pojawiły się skarpety, w których 6 grudnia synom Małgosi Mikołaj pozostawi kilka prezentów.

Świąteczny dom Majdanów: przepych ze smakiem

Widać, że zadbano o każdą przestrzeń. Naprawdę, trudno w domu Małgosi Rozenek znaleźć jedno miejsce, które nie zostałby dopieszczone dekoracjami. Można powiedzieć, że jej willa jest jak pięknie ubrana choinka. Nie ma tam pustych miejsc, w których aż chciałoby się dołożyć bombkę. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.

Dom Małgosi Rozenek na święta
Autor: instagram.com/m_rozenek

Ozdoby świąteczne pojawiły się zatem nie tylko w salonie, kuchni czy na klatce schodowej, ale również w sypialni. Chociaż zdaje się, że Małgosia pokazała już wszystko, w nagranych przez siebie filmach obiecuje, że wkrótce zobaczymy jeszcze więcej. Czekamy zatem z niecierpliwością, bo coś czujemy, że to faktycznie dopiero początek. Nie widzieliśmy przecież jeszcze domu z zewnątrz!

Mieszkanie Małgosi Rozenek Majdan na święta
Autor: instagram.com/m_rozenek

Przeczytaj również:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE