Aranżacja małej toalety: geometryczna mozaika we wnętrzu

2017-10-06 10:46 Anna Szeweluk

W aranżacji małej toalety projektantom udało się zachować konsekwencje projektową. Elementem wyjściowym był geometryczny wzór mozaiki ułożonej na podłodze. Zobacz ciekawy projekt małej toalety skąpanej w szarościach, czerni i bieli.

W aranżacji małej toalety ściany pomalowano na jasny odcień szarości. Kolor szary pojawia się także na ceramicznych płytkach zastosowanych na ścianie, lecz w nieco ciemniejszej odsłonie. Główną rolę we wnętrzu gra jednak czarno-biała mozaika o geometrycznym wzorze, ułożona na podłodze.

Zobacz też: Geometryczne płytki w aranżacji wnętrza łazienki >>>

Zabudowa karton-gips przy wc umożliwiła schowanie wszystkich nieestetycznych elementów instalacji. Nad nią pojawiła się drewniana szafka z możliwością pojemnego przechowywania. Nad umywalką w toalecie zawisło okrągłe lustro. Pod długim, drewnianym blatem pojawiła się pojemna szafka na przechowywanie.

Aranżacja małej toalety: konsekwencja projektowa

Aranżacja małej toalety jest spójna i konsekwentna. Kolory dominujące we wnętrzu świetnie ze sobą wzajemnie korespondują. Czerń i biel obecna na wzorze mozaiki pojawia się we wnętrzu także pod inną postacią. Taki dobór elementów wyposażenia i dodatków to świetny pomysł, by zachować w projekcie spójność i stworzyć efekt płynnego przejścia kolorystycznego. Każdy detal w toalecie jest dokładnie przemyślany, dzięki czemu we wnętrzu wyraźnie widać konsekwencję projektową.

Autor projektu: www.shokodesign.com