Kuchnie IKEA - aranżacje kuchni z meblami IKEA [GALERIA ZDJĘĆ]

2020-11-27 10:42 Redakcja

Lubisz meble IKEA. Kuchnie wyposażone nimi są praktyczne i ładne. Prezentujemy zdjęcia kuchni, których właściciele wybrali meble IKEA. Zobaczcie, jak meble z IKEA wyglądają w mieszkaniu. Jak urządzić kuchnie meblami z IKEA. Galeria zdjęć: aranżacje kuchni, w których meble kuchenne zostały kupione w IKEA.

Meble IKEA chętnie wybieramy ze względu na przystępne ceny i ładne, proste wzornictwo. Wybraliśmy prawdziwe aranżacje, w których właściciele zdecydowali się na meble z IKEA do kuchni. Zobaczcie jak wyglądają kuchnie IKEA w mieszkaniu.

Prezentujemy 5 aranżacji kuchni z meblami z IKEA. Wiadomo, że kuchnia odgrywa ważna rolę w domu, szczególnie jeśli lubimy gotować i robimy to często. Dlatego wybierając meble kuchenne IKEA trzeba dokładnie rozplanować kuchnię i przemyśleć zabudowę.

Meble IKEA: kuchnie

Jeśli szukacie pomysłu na aranżacje kuchni i podobają się wam meble z IKEA, przedstawiamy 5 kuchni, których zabudowa właśnie jest z IKEA. Właściciele tych kuchni postawili na prosty i funkcjonalny styl, ważna też była cena mebli z IKEA. Meble z IKEA to luksus za niewielką cenę. Oceńcie sami, czy prezentowane w galerii zdjęć aranżacje kuchni są ładne. Co warto kupić do kuchni meble z IKEA?

Polecamy! Chłodziarko-zamrażarka w stylu retro
Chłodziarko-zamrażarka Vestfrost. Lodówka w stylu retro

Autor: Vestfrost, materiały prasowe

Sterowana elektronicznie chłodziarko-zamrażarka Vestfrost VR-FB373-2E0BR urzeka designem w stylu retro, kolorystyką i funkcjami. Urządzenie wyposażone jest w technologię No Frost Multi, jonizator powietrza - Ion Tech oraz komorę 0 do przechowywania świeżego mięsa i ryb. W szufladzie na świeże warzywa i owoce znajduje się filtr pochłaniający etylen – uwalniany przez rośliny w procesie dojrzewania.

Chłodziarko-zamrażarki retro marki Vestfrost dostępne są w pięciu kolorach. Cena: 4999 PLN

Kuchenka VC-993WNPBG marki Vestfrost

Autor: materiały prasowe Vestfrost

Polecamy! Kuchenka gazowa VC-993WNPBG marki Vestfrost

Płyta kuchenki w modelu VC-993WNPBG marki Vestfrost to 5 palników gazowych, w tym specjalistyczny z potrójną koroną typu WOK. Piekarnik wyposażony jest w szereg programów, jak rozmrażanie, program do pizzy czy grill. Vestfrost proponuje praktyczne rozwiązania: panele katalityczne, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu czy automatyczne zapalanie palników w pokrętłach. Wielbicieli designu urzeknie kolorystyka, żeliwne ruszty oraz programator.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na vestfrosthome.eu >>

Świeże trendy
Lodówka retro z motywem artystycznym. Która wpadła ci w oko?

Autor: Vestfrost, materiały prasowe

Linia modern retro marki Vestfrost to flagowe produkty marki. Dzieki zaawansowanej technologii i oryginalnej stylistyce oraz intensywnym kolorom zamienią kuchnię w najbardziej atrakcyjne wnętrze domu.

Cieszy nas fakt, że klienci, decydując się na wyposażenie mieszkań i domów w sprzęt AGD, coraz chętniej wybierają rozwiązania nietuzinkowe i wyraziste. Po latach mody na zabudowę lub wyłącznie białe urządzenia, Polacy podejmują zdecydowanie bardziej odważne decyzje zakupowe. Swobodę w wyborze formy i kolorystyki daje właśnie oferta retro od Vestfrost. W tej linii łączymy oryginalną stylistykę z zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi i funkcjami, dopasowanymi do potrzeb współczesnych konsumentów.

Mocny akcent od razu przyciąga spojrzenia, a kolory dodają wnętrzu nie tylko energii, ale również charakteru. W ten sposób powstaje produkt kompletny, w którym design odpowiada na codzienne potrzeby i trendy. W serii retro marki Vestfrost proponujemy 5 oryginalnych kolorów chłodziarko-zamrażarek. Dla miłośników retro mamy również kuchnię wolnostojącą i okap, obydwa urządzenia w kolorze bordowym lub beżowym.

Rafał Derecki, key account maganer w firmie Vestel Poland

Lodówka retro z motywem artystycznym. Która wpadła ci w oko?
Autor: Vestfrost, materiały prasowe Vestfrost Art Collection to trzy chłodziarko-zamrażarki z linii retro z autorskimi projektami graficznymi malarki Urszuli Clarise.
Kuchenka VC-993WNPBG marki Vestfrost
Autor: materiały prasowe Vestfrost