Kuchnie IKEA - inspiracje i aranżacje kuchni z meblami IKEA [GALERIA ZDJĘĆ]

2021-03-10 9:05 Redakcja

Kuchnie IKEA charakteryzują się prostą formą i solidnym wykonaniem. Są maksymalnie praktyczne i funkcjonalne. Ich design nie przytłacza pomieszczenia, ale wprowadza powiew nowoczesności i skandynawskiego minimalizmu. Jak urządzić kuchnię z meblami IKEA? Oto 5 aranżacji kuchennych z prawdziwych mieszkań, które wykorzystują meble IKEA.

Spis treści:

Meble IKEA: kuchnie

Meble IKEA chętnie wybieramy ze względu na przystępne ceny i ładne, proste wzornictwo. Wybraliśmy prawdziwe aranżacje, w których właściciele zdecydowali się na meble z IKEA do kuchni. Zobaczcie jak wyglądają kuchnie IKEA w mieszkaniu.

Prezentujemy 5 aranżacji kuchni z meblami z IKEA. Wiadomo, że kuchnia odgrywa ważną rolę w domu, szczególnie jeśli lubimy gotować i robimy to często. Dlatego wybierając meble kuchenne IKEA trzeba dokładnie rozplanować kuchnię i przemyśleć zabudowę.

Meble kuchenne: wyprzedaż ekspozycji IKEA

Kiedy najlepiej kupić w IKEI meble kuchenne? Wyprzedaż ekspozycji IKEA to dokonała okazja do zakupu zabudowy kuchennej w niższej cenie. Dlatego warto śledzić media społecznościowe szwedzkiej sieciówki. Można również podpytać pracowników danego sklepu, kiedy planowana jest wyprzedaż kuchennej ekspozycji. Jeśli będziemy uważni, możemy "upolować" naprawdę ciekawe meble w okazyjnej cenie!

Kuchnie IKEA - inspiracje

Jeśli szukacie pomysłu na aranżacje kuchni i podobają się wam meble z IKEA, przedstawiamy 5 kuchni, których zabudowa właśnie jest z IKEA. Właściciele tych kuchni postawili na prosty i funkcjonalny styl, ważna też była cena mebli z IKEA. Meble z IKEA to luksus za niewielką cenę. Oceńcie sami, czy prezentowane w galerii zdjęć aranżacje kuchni są ładne. Jakie kuchenne meble IKEA warto kupić?

NOWY NUMER

W kwietniowym numerze M jak Mieszkanie szykujemy się do Wielkanocy. Porządki? Gotowanie? Nie tym razem. Tegoroczne święta witamy pięknie udekorowanym domem.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Kwiecień 2021