Ewa Wachowicz gotuje. Zaprosiła nas do swojej kuchni ZDJĘCIA

2018-08-28 13:29

Ewa Wachowicz gotuje i zaprosiła nas do swojej kuchni! Kuchnia Ewy Wachowicz jest tak zaprojektowana, aby była ładna i wygodna. Kuchnia gwiazdy znanej z programu Ewa Gotuje jest przytulna oraz otwarta na salon.

Jak Ewa Wachowicz gotuje? O tym możemy się przekonać w jej programach kulinarnych. My pokazujemy, jak wygląda kuchnia Ewy Wachowicz: w jakim jest stylu, jakie wybrano do niej meble. Miss Polonia z 1992 roku i III wicemiss w konkursie Miss Świata nigdy nie kryła swojego zamiłowania do gotowania. Nas zachwyciła natomiast aranżacja kuchni Ewy Wachowicz. Duża kuchnia gwiazdy jest otwarta na salon i funkcjonalna. Wnętrze kuchni utrzymane jest w kolorach jasnego drewna, cappuccino i bieli. Kolorystyka kuchni Ewy Wachowicz ładnie nawiązuje do stylizacji salonu, z którym się łączy. 

Ewa Wachowicz gotuje: jak wygląda kuchnia Ewy Wachowicz?

Kuchnia, w której Ewa Wachowicz gotuje, jest jasna i przestronna. Wnętrze jest urządzone w stylu nowoczesnym, a jednocześnie przytulne. W aranżacji kuchni dominują pojemne i liczne szafki kuchenne – wiszące i stojące. Kuchnia Ewy Wachowicz jest dość duża, dlatego na środku umieszczona jest duża wyspa kuchenna z zamontowaną na niej płytą elektryczna i gazową. Blat wyspy kuchennej to oryginalny granit, który jest odporny na zarysowania i zabrudzenia. Takie rozwiązanie wymaga przestrzeni i sprawdzi się w obszernej kuchni.

W kuchni Ewy Wachowicz, przy wyspie, ustawiono wysokie krzesła z kutego żelaza. Dzięki takiej aranżacji kuchni pojawiło się dodatkowe miejsce do spożywania szybkich posiłków. Aluminiowy wyciąg kuchenny umieszczony został centralnie nad płytą kuchenną na wyspie. Ewa gotuje w dobrze doświetlonej kuchni – podwieszany sufit z punktowymi halogenami zapewnia dobre światło w kuchni.

Podłoga w kuchni to połączenie jasnego drewna i kamienia. Taka kompozycja ładnie się łączy z podłogą w pozostałej części wnętrza – kuchnia otwarta na salon i łączy się z przedpokojem.

Kuchnia Ewy Wachowicz nie mogłaby się obyć bez ziół - pachną ustawione na roboczym blacie i kuchennych półkach. Zobaczcie w naszej galerii, jak gotuje Ewa Wachowicz.

Kuchnia Ewy Wachowicz może być inspiracją dla Twojej kuchni! Zobacz inne projekty kuchni otwartych na salon

Marzysz o kuchni otwartej na salon, ale nie masz pomysłu, jak zgrabnie połączyć dwie przestrzenie w swoim wnętrzu? Zobacz nasze inspiracje.