Aranżacja kuchni: dobry projekt DUŻEJ KUCHNI- podpowiedzi

2013-07-03 12:50

W większości przypadków musimy się zmierzyć z małą kuchnią. Ale tym razem zajmiemy się aranżacją kuchni o sporych rozmiarach. W dużej kuchni możemy sobie pozwolić na mnóstwo różnych szafek, wyspę, obszerną jadalnię i jeszcze zostaje nieco miejsca do tańca.

Duża kuchnia to marzenie niejednej pani domu, ale dostatek miejsca też należy sensownie wykorzystać. Jak to zrobić?

Aranżacja kuchni: projekt dużej kuchni

Możemy zainstalować urządzenia AGD o większych gabarytach: piekarnik o szer. 90 cm (zmieści się w nim duży indyk), płytę do gotowania na pięć palników, lodówkę side by side, duży dwukomorowy zlew. W aranżacji dużej kuchni nareszcie zmieści się wyspa, która  naprawdę ułatwia pracę w kuchni. Ale najważniejsze, że bez problemu w dużej kuchni urządzimy jadalnię. Nie mały kącik śniadaniowy, wciśnięty między lodówkę a ścianę, lecz komfortowy aneks jadalniany z dużym stołem i wygodnymi krzesłami. W ciepłym kręgu światła padającego z lampy będzie kwitło życie rodzinne i towarzyskie.

Aranżacja dużej kuchni: dekoracje

Gdy rozwiążemy problem funkcjonalnego rozmieszczenia sprzętów, możemy się skupić wyłącznie na strojeniu wnętrza i aranżacji dużej kuchni. W dużej kuchni nie zabraknie nam miejsca na ekspozycję najładniejszych naczyń i dekoracji. Na otwartych półkach wystawimy kuchenne skarby bez obawy, że we wnętrzu zapanuje chaos.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Przed Wami lipcowe wydanie M jak Mieszkanie . Zapraszamy gorąco do lektury, jednocześnie zdradzając 19 sposobów na uporanie się z upałem w domu.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - lipiec 2022