Adriana Kalska pokazała kuchnię. Gwiazda "M jak Miłość" postawiła na styl industrialny

2023-03-17 13:07

Adrianę Kalską na Instagramie obserwuje ponad 280 tysięcy osób. Z pewnością tak liczne grono fanów z niecierpliwością czeka, aż aktorka uchyli rąbka tajemnicy i pokaże, jak urządziła swoje warszawskie mieszkanie. Na razie gwiazda "M jak Miłość" pokazała fragment kuchni i pokoju z toaletką – my jesteśmy zachwyceni. Sami zobaczcie!

ada kalska
Autor: instagram.com/adriana.kalska.official

Industrialna kuchnia Adriany Kalskiej

W ramach promocji ekspresu do kawy marki Miele, Adriana Kalska wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym przyrządza aromatyczną, poranną kawę. Aktorka przy okazji pokazała fragment kuchni w swoim mieszkaniu.

Jak urządziła to pomieszczenie? Na zdjęciu widzimy, że kuchnia Adriany Kalskiej utrzymana jest w stylistyce industrialnych loftów. Jedną ze ścian aktorka pokryła surową czerwoną cegłą.

Na tle ciepłych pomarańczowych tonów doskonale odnajdują się czarne sprzęty gospodarstwa domowego, m.in. okap, płyta grzewcza oraz wspomniany już ekspres do kawy.

Loftowe inspiracje widać również w pozostałych elementach kuchennej zabudowie – blat roboczy wykonano z jasnego drewna, podobnie jak szafki, które charakteryzują się głębszym, odrobinę ciemniejszym odcieniem drewna.

W kuchni Adriany Kalskiej nie zabrakło również przypraw, buteleczek z olejami oraz świeżych kwiatów, które wprowadzają miły i przytulny klimat do wnętrza.

Warto na koniec wspomnieć również o ozdobnych listwach przysufitowych. Aktorka do kuchni wybrała białe listwy o efektownych, choć minimalistycznych frezowaniach.

PRZECZYTAJ TEŻ: Mikołaj Roznerski pokazał mieszkanie. Próżno szukać tu luksusów

Stylowa toaletka

W okolicach Świąt Bożego Narodzenia Adriana Kalska opublikowała film w ramach współpracy z marką Rossmann. Na krótkim wideo widzimy aktorkę siedzącą przed drewnianym meblem pełniącym funkcję toaletki.

Na blacie gwiazda „M jak Miłość” ustawiła dwa lustra – jedno większe, drugie mniejsze, a także kilka złotych dodatków oraz kosmetyki. Nad toaletką wisi złota półka z lakierami do paznokci.

Najciekawsze są jednak ściany. Pomalowane w całości na biało zostały przez aktorkę ozdobione sztukateriami. W towarzystwie złotych elementów prezentują się stylowo i elegancko.

adriana kalska
Autor: instagram.com/adriana.kalska.official

Zobacz, jak mieszkają inne gwiazdy: