Mikołaj Roznerski pokazał mieszkanie. Próżno szukać tu luksusów

2023-03-14 11:12

Mikołaj Roznerski to aktor, którego nie trzeba przedstawiać polskiej publiczności. Gwiazdor na co dzień mieszka w przestronnym mieszkaniu w samym sercu Warszawy. Jesteście ciekawi, jak Mikołaj Roznerski urządził swoje cztery kąty?

Mikołaj Roznerski
Autor: instagram.com/mroznerski

Tak mieszka Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski nie zamieszkał na nowym osiedlu, ale w klimatycznej, starej kamienicy. Przestronne mieszkanie aktora ma wysokie sufity, duże okna, przez które wpada mnóstwo dziennego światła i klimatyczny drewniany parkiet ułożony w jodełkę

Mimo że Mikołaj Roznerski nie pokazuje często swoich czterech kątów na Instagramie, to zdarza się, że zrobi wyjątek. Na zdjęciach udostępnionych przez aktora widzimy m.in. jasny salon oraz oddzielną kuchnię. Pomieszczenia utrzymane są w przytulnym, eklektycznym stylu i próżno szukać w nich celebryckiej ekstrawagancji czy przepychu. 

Przytulny salon

Salon Mikołaja Roznerskiego jest duży i utrzymany w neutralnej bieli. Koloru dodaje ciepłe, jasne drewno w postaci parkietu oraz pojedynczych mebli (np. szafki pod TV czy stolika kawowego). W salonie aktora nie brakuje również zielonych akcentów takich jak oliwkowy fotel na cienkich nóżkach czy egzotyczne rośliny doniczkowe. 

Mikołaj Roznerski
Autor: instagram.com/mroznerski

W salonie Mikołaja Roznerskiego białe okna podzielone są efektownymi szprosami, co jeszcze bardziej podkreśla klimat starych warszawskich kamienic. Ponadto, w pokoju dziennym aktora znalazło się też miejsce na duże lustro (idealnym na selfie) oraz stylowy gramofon w drewnianej obudowie. 

Oddzielna jasna kuchnia

Fani Mikołaja Roznerskiego na pewno wiedza, że aktor jest wielkim miłośnikiem kawy i chętnie wrzuca do sieci zdjęcia z filiżanką pobudzającego płynu. Aktor ma również własną kawę - Rozner, którą często pokazuje na Instagramie.

Przy okazji jednego z filmików wrzuconych do social mediów Mikołaj Roznerski ujawnił, jak wygląda jego kuchnia. Pomieszczenie jest oddzielone od pozostałych części mieszkania, a przez duże okno wpada do kuchni mnóstwo dziennego światła. 

Kuchnia Mikołaja Roznerskiego, podobnie jak salon, utrzymana jest w bieli i drewnie. Białe są szafki, ściany i sprzęty AGD, natomiast parkiet oraz blat i cześć kuchennych szafek jest wykonanych z jasnego drewna. 

Mikołaj Roznerski
Autor: instagram.com/mroznerski

Mieszkanie Mikołaja Roznerskiego jest przytulne i urządzone ze smakiem. Nie ma tu celebryckiego przepychu i luksusu - wnętrza urzekają natomiast domowym ciepłem i klimatem starych kamienic. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE