Ola Domańska pokazała mieszkanie. Widać, że urządziła je artystyczna dusza

2023-03-15 13:19

Aleksandra Domańska mieszka ze swoim synkiem w przytulnym mieszkaniu w Warszawie. W gniazdku aktorki czuć artystycznego ducha - kilka kadrów wnętrz Aleksandra Domańska pokazała na swoim Instagramie. Zobaczcie, jak mieszka słynna "Mecenas Porada".

ola domańska
Autor: instagram.com/domanska_naprawde

Tak mieszka Ola Domańska

W 2020 roku Aleksandra Domańska razem z Mają Bohosiewicz, Martą Wojtal i Piotrem Grabarim wzięła udział w cyklu mini-eventów pod nazwą "Widzimy się Wieczorem". Celebryci kolejno odwiedzali siebie nawzajem, by w miłej atmosferze smakować włoskich dań i delektować się słynnym cytrusowym likierem.

Na jednym ze spotkań gospodynią była Ola Domańska, a dzięki zdjęciom, które wtedy powstały, oraz filmikom z Instagrama możemy podejrzeć, jak popularna aktorka urządziła swoje warszawskie gniazdko. 

W przeciwieństwie do większości mieszkań, u Oli Domańskiej nie mamy tradycyjnego przedpokoju. Drzwi wejściowe od razu kierują nas do części dziennej, która swoją surową bazą w postaci betonu architektonicznego i białej cegły na ścianach nawiązuje do industrialnych wnętrz. W loftowy charakter aranżacji wpisuje się również regał z czarnej stali i drewna, stojący tuż przy wejściu. 

Między kuchnią a salonem aktorka ustawiła prostokątny stół wykonany z litego drewna. Mebel pomieści przynajmniej 6 osób i doskonale sprawdzi się zarówno do codziennego użytku, jak i przyjęć w większym gronie. 

W salonie Oli Domańskiej znalazł się również czerwony dywan w stylu retro, turkusowy fotel, drewniana komoda, a także mnóstwo roślin doniczkowych. Wszystko to jest tłem dla licznych dodatków, obrazków, grafik, ramek ze zdjęciami, figurek, światełek i innych, mniejszych artefaktów, które razem tworzą we wnętrzu przytulną i jednocześnie bardzo artystyczną atmosferę. 

ola domańska
Autor: materiały prasowe akcji "Widzimy się Wieczorem"

W salonie Oli Domańskiej nie mogło zabraknąć też mebla wypoczynkowego - tę funkcję pełni welwetowa sofa w kolorze grafitu z dużymi poduszkami. Obok wisi duże pionowe lustro, które optycznie powiększa pomieszczenie.

ola domańska
Autor: instagram.com/domanska_naprawde

Jasna kuchnia

Kuchnia Oli Domańskiej utrzymana jest w jasnych kolorach, głównie bielach, beżach i drewnie. By wprowadzić do aranżacji odrobinę kontrastu i urozmaicenia, aktorka zdecydowała się na czarne blaty. Malutkie szufladki, stylizowane uchwyty i częściowo przeszklone szafki tworzą w kuchni klimat rodem z wiejskiej kuchni. Uroku dodaje też wyeksponowana na półkach ceramika (m.in. filiżanki z Bolesławca). 

ola domańska
Autor: materiały prasowe akcji "Widzimy się Wieczorem"

Mieszkanie Aleksandry Domańskiej to ciepła, przytulna i intrygująca przestrzeń. W każdym, nawet najdrobniejszym dodatku czy elemencie wyposażenia widać artystyczną rękę właścicielki.