Tak mieszka Monika Olejnik. Oglądając te zdjęcia, widać pasję dziennikarki!

2024-04-05 14:59

Przeglądając Instagram Moniki Olejnik, można stwierdzić, że w jej życiu ważnych jest kilka rzeczy: praca, sport, podróże i książki. Swoje mieszkanie w mediach społecznościowych pokazuje rzadko, jednak udało nam się wypatrzeć kilka kadrów, które dadzą ogólny pogląd na to, jak mieszka Monika Olejnik. Zajrzyjcie do naszej galerii!

Spis treści

  1. Monika Olejnik: gdzie mieszka gwiazda TVN?
  2. Jak mieszka Monika Olejnik? Salon
  3. Mieszkanie Moniki Olejnik: kuchnia
  4. Mieszkanie Moniki Olejnik. Zdjęcia

Monika Olejnik: gdzie mieszka gwiazda TVN?

Jak podaje natemat.pl, mieszkanie Moniki Olejnik znajduje się na ul. Szucha w Warszawie, w bliskim towarzystwie Łazienek i Parku Ujazdowskiego. To doskonałe miejsce dla kogoś, kto tak jak gwiazda TVN-u, często biega.

Z kolei ze swoich okien dziennikarka  ma oko… na Ministerstwo Spraw Zagranicznych i Ministerstwo Edukacji Narodowej! Przypadek?

Jak mieszka Monika Olejnik? Salon

Mieszkanie Moniki Olejnik jest całkiem zwyczajne. Na podłodze położono drewniany parkiet w kolorze wpadającym w mahoń. W swoim salonie dziennikarka posiada bogatą biblioteczkę, której zawartością lubi się chwalić i często fotografuje się na jej tle.

Pod dużym oknem ustawiono granatową sofę, na której Olejnik odpoczywa przy lekturze. Książki ma dosłownie na wyciągnięcie ręki, te ściśle wypełniają cały regał, a właściwie już się tam nawet nie mieszczą, dlatego ich spory stos znalazł się również na stoliku pomocniczym, stojącym obok kanapy.

Najlepsze rośliny doniczkowe do sypialni. 3 gatunki oczyszczające powietrze w sypialni

Mieszkanie Moniki Olejnik: kuchnia

Poza salonem, Monika Olejnik podzieliła się w mediach społecznościowych jeszcze swoją kuchnią. Dziennikarka zdrowo się odżywia i jest wegetarianką. Czasami pokazuje się przy gotowaniu, więc właśnie wtedy można co nieco podglądnąć.

Jej kuchnia jest nowoczesna. Podłogę wyłożono jasnym drewnem, a Olejnik postawiła na szafki kuchenne w dwóch kolorach: czarnym i białym. Spore wrażenie robi backsplash — kamień zdaje się być czarny, jednak przy zmianie oświetlenia wpada w zielone tony.

Jak przystało na dziennikarkę, nawet podczas gotowania ta nie pozostawia książek na boku, ale dzieli się ze swoimi obserwującymi wiedzą i własnymi spostrzeżeniami.

Źródło: naTemat.pl

Mieszkanie Moniki Olejnik. Zdjęcia

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Jak mieszka Kuba Wojewódzki? 250-metrowy apartament jest pełny dzieł sztuki

QUIZ. Jaki to styl wystroju wnętrz? Rozpoznasz?

Pytanie 1 z 15
Jaki styl przedstawia zdjęcie?
styl rustykalny