Pokój dziecka powinien być dostosowany do jego potrzeb. Inaczej urządzimy pokój dla przedszkolaka, a jeszcze inaczej dla nastolatka. Jednak pewne elementy wyposażenia pokoju dziecięcego powinny się w nim znaleźć, niezależnie od wieku. Szukając pomysłów na urządzenie pokoju dziecka, często wybieramy się do sklepów sieci IKEA. Dlaczego lubimy meble IKEA i czy warto je wykorzystać do aranżacji pokoju dziecięcego? Meble IKEA cieszą się w Polsce dużą popularnością, zrobiliśmy test w redakcji kto ma meble z IKEA w swoim mieszkaniu, wyniki - większość z nas. Dlaczego lubimy kupować w IKEA? Najczęściej pada odpowiedź, bo dość przystępne cenowo, ładne, łatwe do zmiany, podobają się dzieciom i nastolatkom. Przejrzeliśmy ofertę IKEA i wybraliśmy z niej meble i dodatki do pokoju dziecięcego.

Pokój dziecka: wystrój rodem z IKEA

Spodobały się nam niewielkie biurka z otwieranym blatem, które marka IKEA przeznaczyła do wystroju pokojów dla dzieci. W pokoju dziecka nie może zabraknąć też kolorowych pudeł do przechowywania zabawek i wysuwanych pojemników, w których rzeczy będą uporządkowane, tych akcesoriów w IKEA jest dość duży wybór. Kolorowy dywan z motywem zwierzęcym ożywi niejeden pokój dziecięcy.
W pokoju dla małych dzieci sprawdzą się kolorowe meble z IKEA, które rozweselą wnętrze. Zobacz w galerii propozycje IKEA do pokoju dla dziecka!