Stylowe meble do salonu, jadalni, sypialni. Gdzie kupić je w atrakcyjnych cenach?

Marzysz o wnętrzu na miarę Belwederu? Firma Rad-Pol, jeden z największych w Polsce producentów mebli stylizowanych, zaprasza na wyprzedaż ekskluzywnych włoskich kolekcji. W specjalnej ofercie znalazły się m.in. efektowne zestawy do salonu, jadalni i sypialni.

Meble stylowe Rad-Pol. Kanapa Adora
Meble stylowe Rad-Pol. Meble do gabinetu
Meble stylowe Rad-Pol. Klasyka zawsze w modzie
Meble stylowe Rad-Pol. Toaletka
Meble stylowe Rad-Pol. Nie tylko meble barokowe

Od 30 lat duszą firmy Rad-Pol, a zarazem pasją właściciela, są włoskie i polskie meble stylizowane, cenione przez klientów na całym świecie za efektowne formy, jakość materiałów i komfort użytkowania. Co istotne, z firmą Rad-Pol można urządzić salon, kuchnię, jadalnię, gabinet i sypialnię nie tylko atrakcyjnymi meblami, ale też różnorodnością tkanin i bogactwem dodatków (zegary, oświetlenie, obrazy, gobeliny), których nie może zabraknąć zarówno w stylowym domu, jak i we wnętrzach restauracji czy hotelu oraz innych przestrzeniach reprezentacyjnych.

Dział Tkanin Rad-Pol to największa w Warszawie kolekcja tkanin dekoracyjnych i obiciowych, a także skór naturalnych i ekologicznych. Oferuje materiały najwyższej jakości w tysiącach wzorów i kolorów. Liczba powtórzeń motywów w różnych tkaninach  i o różnych grubościach pozwala precyzyjnie dobrać do danego pomieszczenia zarówno tapicerkę meblową, jak i dekorację okien, poduszki czy narzuty. Duża część kolekcji posiada atesty trudnopalności, dzięki czemu można je stosować  w obiektach użyteczności publicznej. 

Oprócz gotowej oferty katalogowej, firma Rad-Pol proponuje meble wykonywane wg indywidualnych projektów (dotyczy to przede wszystkim recepcji, barów i gabinetów). Oryginalny styl w połączeniu z doskonałą jakością materiałów i dbałością o każdy szczegół wykonania gwarantuje sukces – niepowtarzalny nastrój wnętrza. Dowodzi tego obecność mebli Rad-Pol w takich miejscach jak stołeczny Belweder czy hotele Jan III Sobieski i Sheraton  w Warszawie, a także wielu innych obiektach w całej Polsce.

 Sofa Vanity Rad-Pol

Choć Rad-Pol kojarzy się z włoskimi meblami zaprojektowanymi z myślą o zbytkownych wnętrzach w stylu Versace, w ofercie firmy znaleźć można także propozycje bardziej powściągliwe, jak widoczna tu kanapa z kolekcji Vanity.

Fot. Rad-Pol

Tajemnicą sukcesu firmy jest to, że nie narzuca swoich opinii, tylko uważnie słucha i spełnia życzenia klientów. Dlatego każdy mebel może być sprowadzany i wykonywany zgodnie z wyobrażeniem klienta. Kupujący ma możliwość wyboru wybarwienia drewna, rodzaju i koloru tkanin oraz sposobu wykończenia, a każde przyjęte przez firmę zlecenie jest realizowane z największą pieczołowitością i zaangażowaniem.

Spektakularne włoskie i polskie meble dostępne są także od ręki, obecnie w promocyjnych, wyprzedażowych cenach. W związku z wymianą ekspozycji w specjalnej ofercie znalazły się m.in. jadalnie: Donatello, Raffaello, Sinfonia, Miro i Liberty, Rossella  (-40%) oraz Leonardo, Roma i Dama Bianca (–20%), ponadto sypialnie: Leonardo, Barocco i Dama Bianca (–20%) i wiele innych.

NIE PRZEGAP

 Wyprzedaż mebli Rad-Pol
Ocena: 0
Zdjęcia: Rad-Pol

POLECANE ARTYKUŁY