W Fokus TV można zobaczyć filmy dokumentalne, serie edukacyjne, audycje dla dzieci i młodzieży i wiele innych programów. Wszystkie poruszają bardzo różną tematykę ale łączy je jedno – wciągają, angażują i są warte zapamiętania. Historia, podróże, kultura, technologie, kosmos, sport, ekologia, kosmos to wybrane obszary jakie prezentuje Fokus TV. To pasje, zainteresowania i hobby, obok których nie można przejść obojętnie.

Jak oglądać FOKUS TV za darmo?

 

Fokus TV: polecamy szczególnie:

 

Programy w Fokus TV, które szczególnie rekomendujemy:

Tajemnice historii” – program, w którym Radek Kotarski opowiada o znanych i nieznanych faktach z historii.

Para daje radę” – nowoczesny, inteligentny i dynamicznie realizowany magazyn poradnikowo-rozrywkowy, podejmujący tematy uniwersalne i bliskie ludziom w codziennym życiu.

Lista Fokusa” – program, który najlepiej definiuje frazę mądra rozrywka – to zaproszeni goście: specjaliści i laicy, którzy dzielą się swoją wiedzą i wątpliwościami.

Wehikuł czasu” – edukacja w formie kalendarium, porcja codziennych, ciekawych informacji, które wpływają na wiedzę uniwersalną.

A to ciekawe” – lekki, często zabawny program, który w zrozumiały sposób prezentuje krótkie informacje i ciekawostki dotyczące świata.

 

Fokus TV: a teraz najważniejsze

 

Jak oglądać FOKUS TV bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów?

Fokus TV jest dostępny w Naziemnej Telewizji Cyfrowej – nie musisz dodatkowo płacić za odbieranie nowej stacji. Wystarczy, że wybierzesz w menu lub ustawieniach (settings) funkcję AUTOMATYCZNE WYSZUKIWANIE KANAŁÓW, STROJENIE, SKANOWANIE lub TUNING – telewizor ustawi stację sam. Fokus TV powinna znaleźć się na kanale 18.

Jeśli korzystasz z telewizji kablowej, platformy cyfrowej, kanał FOKUS TV powinien pojawić się automatycznie. Jeśli go nie ma, zapytaj swojego operatora. Jeśli masz antenę satelitarną szukaj FOKUS TV na satelicie Hot Bird, transponder 10, częstotliwość 11,393 GHz, polaryzacja V. System nadawania DVB-S, kompresja MPEG-2

Miłego oglądania !!!

 

Obejrzyj film instruktażowy!