Nowoczesne wnętrza najczęściej kojarzą nam się  przede wszystkim z minimalizmem i chłodnymi, stonowanymi kolorami. Aranżacja wnętrz według projektu studia Premiere Design jest jednak dowodem na to, że kwintesencją nowoczesności jest prostota i pomysł na ... kolor, który może wyznaczyć bieg całej aranżacji.

Stylowa aranżacja wnętrz: białe wnętrza z kolorystycznym akcentem

Sercem wnętrza zaprojektowanego przez studio Premiere Design jest biała kuchnia, która została otwarta na salon. Na granicy dwóch tych stref projektanci zdecydowali się na ustawienie  dużego, okrągłego stołu. Jego biel została przełamana lekkimi i wygodnymi krzesłami z fioletowego poliuretanu, które stają się bohaterem tej części mieszkania. Białe, gładkie fronty kuchennej zabudowy sprawiają, że meble są jedynie tłem na reszty aranżacji. By wprowadzić do kuchennej zabudowy nieco kolorystycznej wariacji, projektanci zdecydowali się na zmianę koloru jednej szafki. Taki zabieg wystarczył, by całość zaskakiwała oryginalnością i pomysłowością.

Aranżacja salonu według Premiere Design

W części salonowej króluje oryginalna sofa-blob, która nie tylko nowoczesnym stylem, ale także kolorystyką stanowi odniesienie do kuchennych krzeseł. Wpadająca w odcień śliwkowy barwa, nadaje wyjątkowego charakteru całemu wnętrzu i stanowi o jego oryginalności.  Konsekwencja kolorystyczna w dodatkach decyduje o spójności całej części dziennej. Oryginalna sofa w zestawieniu z designerskim stolikiem jest jednym z elementów wyznaczających styl całej aranżacji. Idealnym dopełnieniem całości jest jasna drewniana posadzka oraz biel i szarość na ścianach.

W podobnym stylu zaaranżowano przestrzeń łazienki. Idealnym dopełnieniem dla białych mebli oraz białej posadzki jest kolorystyczny akcent mozaikowy wokół lustra, a także dekoracyjna umywalka. Ciekawym rozwiązaniem jest także zamontowanie białych wiszących lamp, oświetlających nowoczesne wnętrze. Całość to subtelne i nowoczesne wnętrze, którze urzeka stylem i elegancją.