Kuchnia i salon urządzone są nowocześnie i ze smakiem. Aranżacja wnętrza o małym metrażu (40 m2) stanowiła dla jego właścicieli wyzwanie. Sięgnęli więc po wypróbowane sposoby na oszczędne wykorzystanie przestrzeni. Przesunęli istniejące ściany kuchni i salonu, stworzyli kilka ukrytych szaf i schowków oraz zamontowali przesuwne drzwi.

Aranżacja wnętrza: wygodna kuchnia i salon

Kuchnia i salon są połączone, dlatego też ich aranżacja wnętrz nawiązuje do siebie. W kuchni i salonie królują stonowane kolory, na podłodze umieszczono szary gres lappato, który nadaje wnętrzu surowego charakteru. Całość ożywiają nieliczne dodatki w energetycznych kolorach oraz kuchnia, w której wyróżniają się błyszczące powierzchnie ciemnego szkła.

Aranżacja wnętrza: kuchnia z połyskiem

Kuchnię i salon oddziela grafitowa szyba zastępująca ściankę działową. Kompaktowa kuchnia w stylu glamour nawiązuje do stonowanej kolorystyki w aranżacji całego wnętrza. Fronty z białego MDF-u i forniru hebanowego sąsiadują z czarnym szkłem. Fragmenty ścian pokrywa mozaika Martix (Dune). Mimo zastosowania ciemnych barw, połyskliwe, niemal lustrzane powierzchnie tworzą wrażenie przestronności. Między zabudową kuchni a kanapą zmieścił się niewielki stół, który w razie potrzeby można rozłożyć.

Kuchnia i salon urządzone są gustownie i ze smakiem. Aranżacja wnętrz jest spójna i harmonijna a połyskujące i mocne akcenty kolorystyczne nadają mu charakteru glamour.