NASZ NOWY DOM: metamorfoza wnętrz z odcinka 1. Dużo ZDJĘĆ

W programie Nasz Nowy Dom wnętrza pierwszego domu zostały odmienione. Metamorfoza objęła cały dom i życie rodziny, a nowoczesna aranżacja wnętrz urzeka spokojnymi barwami natury i nowoczesnością. Zobaczcie odmienione wnętrza z programu Nasz Nowy Dom.

nasz nowy dom wnętrza
nasz nowy dom wnętrza
nasz nowy dom wnętrza
nasz nowy dom wnętrza
nasz nowy dom wnętrza

Program Nasz Nowy Dom z Katarzyną Dowbor w roli prowadzącej, jako pierwszych odwiedził rodzinę z Rudnika. Siedmioososbowa rodzina – pięcioro dzieci i rodzice – zajmuje parter domu jednorodzinnego, który wymagał pilnego remontu. Jaki był stan mieszkania przed metamorfozą zobaczcie w WIDEO.

Zarówno dzieci jak i rodzice marzyli o domu, w którym każdy będzie miał swoją małą przestrzeń, a wnętrza będą wygodnie urządzone.

Nasz dowy dom: wnętrza - trudne zadanie

Ekipa programu Nasz Nowy dom z Katrzyną Dowobor miała niełatwe zadanie. Budynek wymagał ocieplenia i wymiany dachu, a na poddaszu trzeba było stworzyć od początku pokoje dla dzieci. No i oczywiście, wyremontować i wyposażyć wnętrza na parterze.

Zobaczcie w galerii jak ekipa programu Nasz Nowy Dom poradziła sobie z zadaniem. Nam wydaje się, że doskonale. Dzięki programowi Nasz nowy dom wnętrza zyskały nowoczesny i funkcjonalny wymiar. Biała kuchnia, w której można swobodnie gotować i przechowywać, a także duża jadalnia z wygodnym stołem na pewno będą rodzinnym centrum. Salon urządzony w jasnych barwach natury będzie sprzyjał wypoczynkowi, a sypialnia rodziców z fioletowymi akcentami stała się elegancka. Na uwagę zasługują stworzone od nowa pokoje dzieci, w których mają one w końcu swobodne miejsce do nauki i zabawy.

Zobacz w galerii zdjęcia z programu Nasz Nowy Dom – wnętrza z pierwszego odcinka.

Ocena: 0
Zdjęcia: mat. prasowe Polsat

POLECANE ARTYKUŁY