Modny szary kolor w aranżacji wnętrz. GALERIA szarych wnętrz

Szary kolor pojawia się w tegorocznych aranżacjach wnętrz wyjątkowo często. Szare wnętrza mają spokojny i wyważony klimat, a wysmakowane dodatki nadają im elegancji i szyku. Ładne, szare wnętrza - zobacz zdjęcia.

szary kolor w pokoju
Szary salon
aranżacja wnętrz - szary kolor
aranżacja wnętrz - szary kolor
aranżacja wnętrz - szary kolor

Szary kolor w aranżacji wnętrz nadaje im szyku i elegancji. Myśląc o aranżacji wnętrza z szarym kolorem, uwzględnijmy wielkość i charakter pomieszczenia, w jakim chcemy go wykorzystać. Ciemny szary kolor na ścianach może optycznie zmniejszyć niewielkie pomieszczenie. Możemy wówczas wybrać jaśniejsze odcienie szarości. Ciekawie w aranżacji wnętrz z szarym kolorem wygląda jedna ściana pokryta na przykład szarą tapetą lub szarą farbą. Może wtedy stanowić ciekawe tło dla kącika jadalnego, telewizyjnego albo dla sofy.

Aranżacja wnętrz: elegancka szarość

Szary kolor w aranżacji wnętrz doskonale czuje się w towarzystwie barw naturalnych. Szary we wnętrzach możemy połączyć z beżem, odcieniami niebieskiego, czerwienią, bielą a nawet żółtym. Mocne barwy warto łączyć z szarym kolorem w aranżacji wnętrz raczej w charakterze kolorowych dodatków – wtedy szare wnętrza wydadzą się bardziej kolorowe.
Zobacz nasze propozycje na szare wnętrza w galerii!

Ocena: 0
Zdjęcia: Łukasz Kozyra, Marcin Czechowicz, Materiały prasowe firm, Bernard Białorucki, Konrad Kalbarczyk

POLECANE ARTYKUŁY