Małe mieszkanie w bloku ma zaledwie 27m2, ale jego aranżacja sprawia, że wydaje się większe niż w rzeczywistości. Jasne barwy i drewno zapewniły wnętrzu przytulność i oryginalny charakter.

Małe mieszkanie w jasnych barwach

W aranżacji małego mieszkania umiejętnie wykorzystano jasne barwy, który zawsze powiększają optycznie małe wnętrza. Biały kolor ścian ładnie łączy się z jasną barwą drewna na podłodze i kuchennych meblach. Ciekawa jest jednolita zabudowa kuchni, w której górne szafki mają białe fronty, a na ścianie nad blatem znajduje się takie samo drewno jak na dolnych szafkach. Wysoki kuchenny stół – barek oddziela strefę gotowania od salonu.

Małe mieszkanie: minimalizm

Uwagę zwraca tak ważna w małych mieszkaniach minimalna ilość mebli i dodatków. Meble w salonowej zabudowie są proste i pojemne, a także nawiązują kolorystycznie do bieli i jasnego drewna. Kolorowym, ale naturalnym i spokojnym akcentem w wenętrzu, jest szara sofa i dekoracja w postaci złotego drzewa na ścianie.

Małe mieszkanie dzięki przemyślanej aranżacji stało się ładne i funkcjonalne, a jasne drewno nadało mu przytulności i ociepliło wnętrze.