Cegła na ścianie, jasne dodatki i meble w kształcie drewnianych wieloboków to charakterystyczne elementy minimalistycznego wnętrza według projektu architektów z Restudio. W ten sposób Alicja i Maciej Jacaszek zaaranżowali klimatyczną przestrzeń zdominowaną surowością czerwonej cegły. Oto aranżacja wnętrz: nowoczesna i przytulna.

Aranżacja wnętrz zdominowana surowością cegły

Motywem przewodnim aranżacji wnętrz z cegłą na ścianie według projektantów z Restudio jest surowa cegła. Dzięki zestawieniu czerwonej cegły z białymi ścianami i jasnymi dodatkami stworzono oryginalną i niezwykle klimatyczną przestrzeń. Dodatkowego charakteru wnętrzu nadaje minimalistyczne wyposażenie oraz konstrukcje w kształcie plastra miodu, pełniące rolę mebli. Wykorzystanie drewnianych wieloboków umożliwiło dowolne kształtowanie przestrzeni i dopasowywanie jej do potrzeb mieszkańców. Kształt plastra miodu to element powtarzający się w każdym pomieszczeniu. Oryginalne drewniane konstrukcje projektanci wykorzystali nie tylko w charakterze półek na książki, ale także w roli stolika kawowego. Architekci zdecydowali się na zestawienie surowości cegły z delikatną, białą sofą oraz śnieżnobiałymi roletami.

Minimalistyczne wnętrza według Restudio

W podobnym stylu projektanci urządzili sypialnię z cegłą na ścianie. Głównym elementem aranżacji wnętrza strefy nocnej jest mur z czerwonej cegły, który oddziela łóżko od ogromnych okien. W roli mebli konsekwentnie wykorzystano drewniane konstrukcje. Dodatkowego charakteru sypialni dodają oryginalne czarne lampy wiszące nad łóżkiem. Dopełnieniem pomysłowej aranżacji wnętrz są indywidualnie zaprojektowane przez architektów włączniki i cokoły. Aranżacja mieszkania według projektantów z Restudio charakteryzuje się połączeniem surowości materiałów oraz subtelnych i delikatnych dodatków. Całość tworzy minimalistyczne wnętrze z elementami surowości.