Moje Mieszkanie 11/2013Moje Mieszkanie 11/2013

Nagrodę główną w naszym konkursie na najpiękniej zaaranżowany balkon zdobyła Agnieszka Tańska z Olsztyna. Nagrodzonych zostało także 35 innych osób. Serdecznie gratulujemy!

Tak naprawdę wygrały wszystkie balkony i tarasy! Każdy był na swój sposób piękny i klimatyczny. Wybór 36 kandydatów do nagród, spośród blisko 200, nie był łatwy, a podjęcie decyzji, który powinien zająć pierwsze miejsce – wręcz niewykonalne! Każdy członek komisji miał swojego faworyta i przekonywał do niego pozostałych. Wreszcie naszą uwagę przykuł balkon Agnieszki – mały, ale niezwykle pomysłowo zaaranżowany. Zafascynowała nas wyobraźnia właścicielki, urzekła prostota kompozycji, a potem zadziwili pomocnicy – dzieci: 7-letnia Amelia i 2-letni Tymon, którzy zbierają elementy wystroju, opiekują się „swoimi” roślinkami… Klamka zapadła – jedziemy z nagrodami do Olsztyna na sesję! Agnieszka okazała się uroczą gospodynią, balkon nie zawiódł. My tylko żałujemy, że nie mogliśmy odwiedzić pozostałych „konkursowiczów”.

Weź udział w konkursie

Jeśli głosujesz, możesz także pozostawić swój komentarz z uzasadnieniem wyboru. Najlepsze wypowiedzi nagrodzimy! Uwaga, nie zapomnij się zarejestrować - formularz rejestracji.

Sprawdź szczegóły konkursu