Modne aranżacje łazienek. Łazienki w ciemnych kolorach

Coraz częściej wybieramy do łazienki ciemne kolory - czarny, często kontrastujący z bielą, granatowy, brązowy czy szary. Łazienka w takich barwach wcale nie musi być smutna, ani zimna. Czarne łazienki są ostatnio bardzo modne. Zobacz pomysłowe aranżacje łazienek.

Ciemne łazienki. Galeria zdjęć łazienki
Ciemne łazienki. Galeria zdjęć łazienki
Ciemne łazienki. Galeria zdjęć łazienki
Ciemne łazienki. Galeria zdjęć łazienki
Ciemne łazienki. Galeria zdjęć łazienki

Projekt łazienki: ciemna łazienka w modzie

Moda łazienkowa podąża za modą pokojową. Aranżacje łazienek w ciemnych kolorach sa na topie. Projekt łazienki wykorzystuje zazwyczaj czerń, brąz czy czerwień. Jednak ciemna łazienka, to nie czarna łazienka. Zawsze modny jest kontrast czerni i bieli. Taka awangardowa łazienka oprócz tego, że będzie modna, to będzie łatwo ulegała zmianom. Wystarczy dodać kolorowe czy drewniane dodatki i łazienka będzie jak nowa. Więc może czas wykonać ciemny projekt łazienki?

Odważna, ciemna łazienka

Czarna łazienka wymaga odwagi. Dlatego łatwiej zdecydować się na awangardową łazienkę, czarno-białą. Takie czarno-białe łazienki są inspirujące i ciekawe. Większości osób wydaje się, że czarno-biały projekt łazienki to odważny krok, bo boimy się intensywnych, ciemnych kolorów. Nie jest to jednak prawdą. Wystarczy odpowiednio dobrać odcienie, by łazienka była przytulna i modna. Zajrzyjcie do naszej galerii, przekonacie się sami.

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Zdjęcia: Michał Glinicki, Jacek Kucharczyk, Materiały prasowe firm, Michał Przeździk, Rafał Lipski, Mariusz Bykowski, Marcin Czechowicz, Sylwester Rejmer, Tomasz Bardadin, Andrzej Pisarski

POLECANE ARTYKUŁY