W małej łazience dominującym jest kolor biały, z którym ładnie współgrają wesołe kolory dużej szafki – niebieski i jasny fiolet. Dzięki konsekwencji w doborze dodatków projekt łazienki jest uporządkowany i ciekawy.

Mała łazienka: przemyślany projekt łazienki

Umieszczenie pralki w zabudowie kuchennej pozwoliło zaoszczędzić sporo miejsca w małej łazience. A było ono potrzebne. Pokaźna kolorowa szafka zajmuje sporo miejsca w małej łazience. Powierzchnia łazienki jest mała, dlatego bardzo ważne było stworzenie funkcjonalnego układu oraz wykorzystanie każdego centymetra w projekcie łazienki.

ZDJĘCIA: mała łazienka w stylu vintage >>>

Jednocześnie właściciele chcieli, żeby wnętrze było jasne, proste i sprawiało wrażenie przestronnego. Aby to osiągnąć, na ścianach położono białą płytkę typu metro i zdecydowano się na jeden dominujący kolorowy element – oryginalny mebel pod umywalkę. Zaprojektowanie szafki na wymiar było dobrym pomysłem, bo dzięki temu można było dobrać jej kolor i rozmiar według upodobania właścicieli. O uwagę z błękitno-fioletowym meblem w małej łazience konkurują białe hiszpańskie płytki profilowane.