Przepis na styl: praktyczne sprzęty, które udekorują kuchnię

Mniej minimalizmu, więcej przytulności i natury – taka kuchnia obecnie króluje w trendach. Ważne w niej miejsce zajmują pomysłowo zaprojektowane sprzęty. Dekorują i świetnie służą na co dzień.

Okap Smart Deco
Okap Smart Deco
Okap Smart Deco
Okap Smart Deco
Kolekcja Maris Free

Współczesna kuchnia to swoiste laboratorium smaku, w którym wszystkie elementy wyposażenia tworzą spójną całość. Nowoczesne wzornictwo łączy pełną funkcjonalność z przemyślanym estetycznym designem. I tym właśnie wyróżniają się produkty proponowane przez FRANKE. Pozwalają zarówno celebrować pracę w kuchni, jak i sprawnie przygotować ulubiony przysmak. Co więcej, doprawiają wystrój subtelną dawką kolorów i wzorów. Możesz je wprowadzić w sposób niestandardowy, stawiając na pomysłowo zaprojektowane baterie kuchenne oraz okapy. Zdobią je bowiem faliste linie, żłobienia, „pikowania” i najmodniejsze barwy: pastele, stare złoto, spatynowana miedź. W takiej kuchni na pewno wyczarujesz coś pysznego!

Tafla ręcznie formowanego szkła przypominająca falistą powierzchnię jeziora – okap Maris Free to ukłon w stronę natury. Za zjawiskowy design odpowiada nowojorski architekt i projektant Dror Benshetrit. Z kolei w baterii kuchennej Maris Free skręcone żłobienia wylewki przywodzą na myśl dynamikę strumienia wody. Taki design odświeża i ociepla aranżację kuchni. Najlepiej poczuje się w otoczeniu naturalnych, spokojnych kolorów.

 Okap i bateria Maris Free

Okap i bateria kuchenna z kolekcji Maris Free w nowoczesnej, ale bardzo przytulnej kuchni

Fot. materiały prasowe Franke

Zobacz też film o Maris Free:

A może barwna przytulność? Okap Smart Deco to 7 matowych kolorów do wyboru oraz bardzo wygodne sterowanie pokrętłem. Do tego dochodzi oświetlenie LED, a także cicha praca – zaledwie 48 dB w trybie podstawowym. Ponieważ w trendach sezonu mocno się zaróżowiło, śmiało wprowadź ten kolor do wystroju kuchni za pomocą okapu Smart Deco. Dużą popularnością cieszy się zwłaszcza odcień pastelowy.

 Okap kuchenny Franke

Okap kuchenny Smart Deco w delikatnym kolorze różowym

Fot. materiały prasowe Franke

Nowoczesny design z fantazją? Warto zwrócić uwagę na okap Impress. Jego przedni panel został wykonany z wytłaczanego w geometryczny wzór poliuretanu w 6 kolorach do wyboru. Plusem jest także niewielka głębokość urządzenia i uchylny przedni panel, dzięki czemu okap pracuje efektywnie nad całą powierzchnią płyty grzejnej.

 Okap kuchenny Impress

Dobre wrażenie, czyli okap Impress i geometryczny dekor na przednim panelu

Fot. materiały prasowe Franke

Kroplę koloru można wprowadzić również za pomocą baterii kuchennej. Model Active Plus spójnie dobierzemy do zlewozmywaka oraz mebli kuchennych. Do dyspozycji mamy 7 różnych wykończeń, w tym wspaniały kolor rustykalnej miedzi.

 Baterie kuchenne Active Plus

Baterie kuchenne Active Plus w dwóch modnych kolorach, dzięki którym stają się praktycznymi dekoracjami kuchni

Fot. materiały prasowe Franke

 

.. Najnowsze informacje na temat produktów Franke znajdziesz na Facebooku i Instagramie.

Ocena: 0
Zdjęcia: materiały prasowe Franke

POLECANE ARTYKUŁY