Piękny PROJEKT KUCHNI z GRAFIKĄ na ścianie. Nowoczesna biało-czarna kuchnia

Ciekawa grafika na ścianie dodaje wnętrzu artystycznego charakteru, a kontrastowe kolory w projekcie kuchni - szyku. Projekt nowoczesnej kuchni zachwyca prostotą i ciekawym pomysłem na dekorację ściany.

nowoczesna kuchnia
Nowoczesna kuchnia z grafiką
nowoczesna kuchnia
nowoczesna kuchnia

Projekt kuchni byłby tylko nowoczesny, gdyby na ścianie nie pojawiła się artystyczna grafika. To ona nadała wnętrzu nietypowy charakter. Gdy architekt zaproponował właścicielom współpracę ze streetartowym artystą Swanskim, chętnie się zgodzili, obdarzając go dużym zaufaniem. Efekt końcowy ich zachwycił, podobnie reagują odwiedzający ich goście. W newralgicznych miejscach ścianę zabezpieczono szkłem hartowanym.

Oryginalny projekt kuchni oparty na kontrastach

Nowoczesna kuchnia utrzymana jest w kontrastowych kolorach. W projekcie kuchni dominuje biel i czerń, a całość przełamują intensywnie czerwone dodatki. Podobnie jak malunek ptaka na ścianie nadają one projektowi kuchni dynamiki. Białe szafki kuchenne i sprzęty umieszczono na jednej ścianie, natomiast wyspa usytuowana jest w wygodnej odległości do lodówki i zlewu. Półwysep przylega do grafitowej ściany pomalowanej farbą magnetyczną i tablicową. Na podłodze w nowoczesnej kuchni i przedpokoju wylana jest żywica epoksydowa z matowym wykończeniem. Projekt kuchni zachwyca prostotą i ciekawym pomysłem na dekorację ściany.

Zdjęcia: Nowoczesna kuchnia. Ładna biała kuchnia >>>

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Projekt: Pracowni Projektowania Wnętrz Sojka & Wojciechowski. stylizacja : Eliza Mrozińska Zdjęcia: Mariusz Bykowski

POLECANE ARTYKUŁY