Obraz, fotografia, plakat - jak je powiesić, by były dekoracją ścian. Przyglądasz się wnętrzom i czegoś ci brakuje w nich, ładnie oprawione zdjęcia, plakaty czy obrazy potrafią odmienić wystrój wnętrza. Podpowiadamy, jak powiesić obraz, zdjęcia, jak wyeksponować artystyczny plakat. Gdzie je powiesić. Jak ozdobić nimi mieszkanie dekoracując ściany, jak wzbogacić istniejącą kolekcję albo zapoczątkować nową.

Zobacz też: Ramki na ścianę: 40 inspiracji, jak udekorować ściany ramkami na zdjęcia>>

Jak powiesić obraz inspiracje

Fotografia może być pasją, która warto dzielić się z innymi. Może także odmienić wygląd całego mieszkania. Fotografie ładnie wyeksponowane na ścianie w salonie, czy przedpokoju to świetny pomysł na domową galerię zdjęć. Pamiętaj, by wybrać ładne i pasujące do siebie ramki. Możesz na ścianie powiesić jedno duże zdjęcie albo stworzyć kompozycję z kilku zdjęć wiszących obok siebie. Ale pamiętaj, że na oprawienie w ramkę zasługują tylko wyjątkowe obrazy, zdjęcia czy plakaty.

W galerii zdjęć zgromadziliśmy wnętrza z prawdziwych mieszkań, którzych ściany zdobią zdjęcia, obrazy i plakaty. Obejrzyj inspiracje jak powiesić obraz i zdjęcia, by były estetyczną i efektowną ozdobą ścian i całego wnętrza.