TANIA i ŁADNA aranżacja wnętrz. METAMORFOZA mieszkania W WEEKEND. ZOBACZ

2013-05-29 17:42

Aranżacja wnętrz nie musi kosztować fortuny, zwłaszcza jeśli masz zdolności manualne i lubisz samodzielnie urządzać i malować wnętrza oraz odnawiać meble. RADZIMY, jak TANIO i ładnie zmienić wystrój wnętrza. Metamorfozę mieszkania możesz zrobić nawet w weekend!

Samodzielna aranżacja wnętrz sprawi mnóstwo satysfakcji i przyjemności. Nie musisz od razu kupować nowych mebli i dodatków, czasem wystarczy dobry pomysł, odpowiednie produkty i czas.

Aranżacja wnętrza z pomysłem: zaplanuj w czasie

Jeśli wolisz sam odnowić, bądź urządzić wnętrze, rozplanuj prace w czasie. Przede wszystkim ustal, jakie zmiany chcesz wprowadzić. Czy chcesz odnowić stare meble? A może najpierw musisz je wyszperać na targu staroci albo w internecie? Zakup także odpowiednie produkty do odnawiania mebli czy ścian: pędzle, farby, folie, papier ścierny lub pumeks.

Aranżacja wnętrza tanim kosztem

Eksperymentuj z kolorami ścian i mebli. To tania operacja, wpadkę łatwo naprawić – wystarczy „błąd” przemalować. Gdy pomalowane elementy nie będą do siebie pasować, po prostu przemalujesz je jeszcze raz. Ta niezbyt droga operacja pozwoli na dość szybką i tanią zmianę aranżacji wnętrza. Możesz  to zrobić nawet w weekend

Aranżacja wnętrza: wyrzucaj z rozwagą

Stare meble i dodatki mogą dostać nowe życie. Wyrzucaj więc starocie z rozwagą. I przyglądaj się temu, co wyrzucają znajomi i sąsiedzi. Często wystarczy zmienić obicie fotelowi albo odmalować półkę czy zamontować nowe uchwyty szafce, by rzecz okazała się idealna do nowej aranżacji.

Mała zmiana w aranżacji wnętrz

Najprostszym i najtańszym sposobem na odmianę aranżacji wnętrza, będzie przestawienie mebli. Zamieniaj meble i dodatki miejscami! Oczywiście łóżko pozostanie w sypialni, a sofa w salonie, ale… Fotele, szafeczki, półeczki,  regaliki, lampy stołowe i wszelkie akcesoria dekoracyjne niech wędrują po mieszkaniu. A co ważne: zmianę w aranżacji wnętrza zobaczysz od razu!