Szara sypialnia na poddaszu. Aranżacja sypialni

2012-09-19 11:29 Opracowanie: Redakcja

Sypialnia na poddaszu została urządzona w kolorze szarym. Wystrój sypialni jest oszczędny w meble i dodatki. Szara sypialnia jest spokojna i sprzyja wyciszeniu po całym dniu pracy.  Aranżacja sypialni: elegancka i przytulna

Szary kolor coraz częściej gości w naszych wnętrzach, także w sypialniach. To spokojna barwa, która haromonizuje z neutralnymi kolorami ziemi. Sypialnia na poddaszu, którą pokazujemy, ma szare ściany i jasną drewnianą podłogę. Aranżacja sypialni na poddaszu jest oszczędna w bibeloty, dzięki czemu zawsze sprawia wrażenie bardzo uporządkowanej. Wystrój sypialni jest wyważony, jej główną ozdobę stanowią postarzana komoda i fotel.

Aranżacja sypialni na poddaszu: stylowe meble

W niemal ascetycznie urządzonej szarej sypialni uwagę zwracają stylowe meble Belldeco. Wystrój sypialni nabiera dzięki nim romantycznego charakteru. Komoda i fotel w stylu prowansalskim są celowo postarzane i mają lekko zaokrąglone kształty. Meble odznaczają się oryginalnym wyglądem i są bardzo dekoracyjne.

Szare ściany w sypialni i drewniane łóżko

Łóżko było jednym z pierwszych mebli, które stanęło we wspólnym domu właścicieli. Pan domu zrobił je sam z sosnowych desek, które przywiózł z tartaku. Pasuje do jasnej drewnianej podłogi i razem z nią tworzą przeciwwagę do szarych ścian w sypialni. Na ścianie przy wezgłowiu łóżka umieszczono dwa panele imitujące beton - wykonano je z masy gipsowej - to kolejny ciekawy element dekoracyjny w szarej sypialni. Zdobi je motyw koronki autorstwa Joanny Sakaluk (Autograf.org.pl), artystki zaprzyjaźnionej z rodziną.