Szafa w sypialni - funkcjonalna i piękna. Jak zamienić ją w bazę udanej aranżacji wnętrza?

2018-01-01 10:11
Szafa w sypialni - funkcjonalna i piękna. Jak zamienić ją w bazę udanej aranżacji wnętrza?
Autor: serwis prasowy Komandor Poprzez ciekawą aranżację frontów szafę wnękową można zamienić w elegancką i efektowną bazę wystroju całego pomieszczenia. 

W sypialni zaczynamy i kończymy każdy dzień, dlatego jej aranżację należy dobrze przemyśleć i zaplanować. Musi przecież zarówno stworzyć warunki do efektywnego wypoczynku, jak i umożliwić wygodne przechowywanie pościeli, ubrań i bielizny osobistej. Podpowiadamy, jak połączyć funkcjonalność z pięknem wystroju.

Urządzając sypialnię, warto zadbać o funkcjonalną komodę i pojemną szafę. Ułatwią one uporządkowanie wnętrza i zmieszczą całe mnóstwo rzeczy - od bielizny osobistej po domowe tekstylia.

W każdej sypialni, a zwłaszcza takiej o niestandardowych wymiarach (np. ulokowanej na poddaszu), doskonale sprawdzi się garderoba w postaci szafy z drzwiami przesuwnymi, wykonanej na zamówienie. Szafa na wymiar może stanąć w dowolnym miejscu pokoju. Wypełni przestrzeń od podłogi do sufitu, a tym samym pozwoli optymalnie wykorzystać wskazaną przestrzeń i efektownie skomponować ten fragment pomieszczenia.

Co warto podkreślić, poprzez ciekawą aranżację frontów szafę wnękową można zamienić w elegancką i efektowną bazę wystroju całego pomieszczenia. Aby zachować spójną stylistykę sypialni, warto w drzwiach szafy zastosować ten sam materiał, jaki występuje w zagłówku łóżka czy w komodzie.

Nie będzie to trudne! Decydując się na mebel na zamówienie, sami przecież określamy jego wymiary, bryłę, kolor i elementy dodatkowe, jak zagłówek łóżka czy szafki nocne. Perfekcyjna aranżacja sypialni to możliwość kreacji każdego jej detalu, a zwłaszcza funkcjonalnych mebli. Takie harmonijnie urządzone wnętrze z pewnością będzie sprzyjało odpoczynkowi.