Sypialnia na poddaszu. Ładna aranżacja sypialni z podestem

2013-04-05 15:13 Matylda Gruman|Opracowanie: Redakcja

Mimo, że sypialnia na poddaszu jest otwarta na salon, aranżacja wnętrza zapewnia prywatność. Aranżacja sypialni z podestem jest ciekawa i nowoczesna, a pomysłowy tapicerowany zagłówek nadaje sypialni charakteru.

Sypialnia na poddaszu jest właściwie wydzieloną strefą wypoczynku w otwartej przestrzeni niewielkiego wnętrza. Aranżacja sypialni jest bardzo funkcjonalna i nowoczesna. Łóżko mieści się na podeście z jasnych desek, które znajdują się na podłodze w całym mieszkaniu na poddaszu. Ścianę u wezgłowia łóżka przykrywa wysoki tapicerowany zagłówek wkomponowany w bryłę szafki telewizyjnej. Taki zagłówek nadaje aranżacji sypialni tajemniczości, ale też przytulności.

Aranżacja sypialni: pomysł na przestrzeń

Przez poddasze przebiega szyb kominowy, za którym urządzono pomysłową sypialnię. Ceglana konstrukcja oddziela łóżko od wejścia do sypialni, dodaje kameralności, służy też jako tło dla dekoracji. A gdy w salonie na dole pali się w kominku, ciepło przyjemnie dogrzewa sypialnię na poddaszu. Pod materacem ukryto skrzynię na pościel - dobre rzowiązanie w sypialni na poddaszu, gdzie warto wykorzystać różne nietypowe miejsca na schowki. Dębowy podest w sypialni wyposażony jest w szuflady z grafitowymi frontami z lakierowanego MDF-u. Konstrukcyjne belki poddasza, które wyczyszczono i zabezpieczono, dodają aranżacji sypialni przytulności. Mimo, że sypialnia na poddaszu jest otwarta na salon, jej aranżacja za ścianą kominka sprawił, że stała się przytulna i prywatna.