SYPIALNIA INSPIRACJE: sypialnia z artystyczną tapetą - galeria SYPIALNIA ZDJĘCIA

2013-06-26 13:52 Redakcja

W sypialnia inspiracje: tym razem prezentujemy sypialnię, której dekoracją jest tapeta. Sypialnia została zaprojektowana nowocześnie i efektownie. Oglądając zdjęcia sypialni, zwróćcie uwagę także na świetny projekt szafy i ciekawie wykończony sufit.

SYPIALNIA INSPIRACJE - obejrzyj zdjęcia udanej aranżacji sypialni według projektu architektki Justyny Smolec. Prezentowana sypialnia jest urządzona precyzyjnie i z pazurem. Aranżacja sypialni jest nowoczesna, nawiązuje do loftu, ale nie pozbawiona ciepła. Ta sypialnia to świetna inspiracja jak łączyć we wnętrzu nowe ze stylowym.

Sypialnia inspiracje: tapeta

Dekoracją oszczędnie urządzonej sypialni jest wyrazista tapeta „w domki”, projektu słynnego włoskiego artysty Piero Fornasettiego. Dekoracyjna, wzorzysta tapeta w sypialni zdobi jedną ścianę za łóżkiem. Jest dość mocnym elementem, dlatego reszta wyposażenia jest w stonowanych kolorach, np. biała zabudowa, prosty stolik nocny, ciemny zagłówek łóżka. W przemyślanej aranżacji sypialni biorą też udział designerskie lampy Toma Dixona w kolorze czarnym. Szafa w sypialni została wykonana na zamówienie według projektu architektki Justyny Smolec, łóżko zostało kupione w NAP, a metalowym biały stolik pochodzi z BoConcept. Ciekawie wygląda wnętrze sypialni, dzięki efektownie wykończonemu sufitowi. Pomalowane na biało belki wydają się przez to lżejsze, a cała sypialnia - wyższa i jaśniejsza.

Inspiracje wnętrz sypialnia i meble do liftingu

Stylowy fotel stojący w sypialni obity został nowoczesną tkaniną. Pochodzi z łódzkiego Atelier Emerald, sklepu, w którym sprzedaje się pojedyncze egzemplarze na nowo zinterpretowanych starych sprzętów. Kupujący mają pewność, że nikt nie posiada drugiego dokładnie takiego samego mebla. Warto pokusić się o jeden wyjątkowy mebel, dzięki temu wystrój wnętrza sypialni zyska niepowtarzalny charakter. Sypialnia ma nieco surowy techniczny charakter i nawiązuje do estetyki loftu, cenionej przez właścicieli domu.