Świetny pomysł do sypialni. Nietypowa ARANŻACJA SYPIALNI

2013-06-27 15:12

Sypialnia łączy w sobie miejsce do spania, garderobę oraz biurko do pracy. Ta zabudowa w sypialni zrobiona jest z elementów dostępnych w IKEA. Wnętrze jest przestronne, ale ciekawe pomysły można z powodzeniem wykorzystać w aranżacji sypialni w domu.

Sypialnia wbrew pozorom nie mieści się w domu, ale w hotelu. Naszą uwagę zwróciły ciekawe pomysły architektów, które z powodzeniem można wykorzystać w aranżacji sypialni w mieszkaniu. Prezentowana na zdjęciu aranżacja sypialni wyróżnia się ciekawą zabudową, która rozwiązuje problem ustawienia mebli w sypialni.

Aranżacja sypialni: funkcjonalna zabudowa

Aranżacja sypialni jest jasna i dość surowa, soczyście zielone dodatki i narzuta na łóżko dodają wnętrzu świeżości. Na uwagę zasługuje pomysłowa zabudowa w sypialni, której centrum stanowi duże dwuosobowe łóżko połączone zabudową z mini-garderobą (elementy z IKEA). Za zagłówkiem łóżka znajdziemy pojemne półki połączone z drążkiem do wieszania ubrań. Biurko do pracy umieszczone pod oknem zapewnia jasne i wygodne miejsce do pracy, a drewniane okiennice z powodzeniem zastąpiły zasłony. Ta pomysłowa zabudowa sypialni dobrze sprawdzi się w aranżacji małej sypialni, która musi spełniać kilka „funkcji” jednocześnie. Dekoracją białych ścian w sypialni jest napis - motto.