Stylowa sypialnia w pastelach: romantyczna aranżacja sypialni

2012-09-19 13:40 Dorota Jaworska
romantyczna sypialnia 1
Autor: Marcin Czechowicz W wystroju sypialni widać romantyczną duszę właścicielki. Delikatne barwy i motywy kwiatowe nastrajają do marzeń

Stylowa sypialnia jest utrzymana w pastelowej tonacji. W aranżacji sypialni delikatne kolory i motywy kwiatowe nastrajają do marzeń, tworzą nostalgiczny nastrój wnętrza. Stylowe meble z różnych epok zostały harmonijnie połączone, a wystrój sypialni zyskał oryginalny wygląd.

Stylowa sypialnia w pastelowych kolorach jest przytulna i panuje w niej nostalgiczna atmosfera. Delikatne odcienie różu, stylowe meble oraz drewniana podłoga czynią wystrój sypialni buduarowym. Kwiatowy deseń obecny na narzucie oraz obiciu foteli i taboretów dodaje wnętrzu uroku. Romantyczna sypialnia to doskonały pomysł dla marzycieli, którym nie przypadają do gustu nowoczesne wnętrza.

Stylowa sypialni aranżacja: romantyczny wystrój

Właścicielce udało się podczas urządzania stylowej sypialni harmonijnie połączyć komplet mebli retro po stryju, współczesne łóżko oraz robioną na zamówienie komodę. Całość prezentuje się bardziej interesująco niż gotowy „garnitur” do sypialni. Stare stoliczki po odnowieniu zastępują zabudowane szafki nocne. Wyglądają lekko i nie odwracają uwagi od łóżka z wysokim zagłówkiem obitym tkaniną. Zrobił je stolarz i tapicer według projektu właścicielki. Takie stylowe łóżko w sypialni jest ładne oraz przytulne, daje poczucie bezpieczeństwa. Szafa stylizowana na renesansową, dzięki gruntownej renowacji, odzyskała urodę. Jest nie tylko piękna, ale i niesamowicie pojemna. Wykonana na zamówienie konsolka pełni funkcję toaletki. Właścicielka marzy, że będą ją zdobiły stylowe puzderka z kobiecymi drobiazgami.

romantyczna sypialnia 2
Autor: Marcin Czechowicz Szafa stylizowana na renesansową zyskała drugie życie dzięki gruntownej renowacji. Jest piękna, dzięki bogatym rzeźbieniom, i bardzo pojemna