Przytulna aranżacja sypialni pod skośnym dachem: poddasze

2012-12-17 12:15

Aranżacja sypialni wymagała, aby zapewnić mieszkańcom maksimum komfortu w korzystaniu z sypialni pod skośnym dachem. Aranżacja sypialni zyskała na przytulności dzięki miękkim, wzorzystym tkaninom. Meble i kolorowe dodatki zadecydowały o oryginalnym charakterze sypialni.

Aranżacja sypialni na poddaszu musiała uwzględnić duże, rodzinne łóżko, szafki oraz wygodny fotel, na którym przyjemnie czyta się książki. Aranżacja sypialni wymagała, aby zapewnić mieszkańcom maksimum komfortu w korzystaniu z sypialni pod skośnym dachem.

Sprawdź też: zdjęcia sypialni - GALERIA >>>

Udało się tak zagospodarować przestrzeń, aby niski dach nie przeszkadzał w korzystaniu z łóżka. Zdecydowano się na niskie szafki z niebieskimi frontami, które dobrze wpasowały się pod skosy dachu. Z boku łóżka zmieścił się spory i miękki fotel, który służy jako miejsce przyjemnego relaksu, a dzięki światłu padającemu z dachowych okien, stanowi także dobre miejsce do czytania czy pracy.

Sprawdź też: zdjęcia wnętrz na poddaszu - GALERIA >>>

Aranżacja sypialni na poddaszu w królewskim stylu

Aranżacja sypialni nieco odbiega wyglądem od reszty mieszkania w stylu barkowym. Jest tu bardziej swojsko i przytulnie –  głównie dzięki miękkim, wzorzystym tkaninom i belkowanej ścianie połaciowej pomalowanej na jasny kolor. Monotonię kolorów przełamują także obrazy i grafiki pomysłowo zawieszone pod skosem. Obrazy oprawione w złote ramy dobrze korelują z „królewskimi” kolorami tkaniny na łóżku i ozdobami. Dzięki uchylnym oknom w dachu sypialnia jest dość jasna i przyjemna. Aranżacja sypialni z kolorowymi dodatkami różni się od reszty domu, ale ciekawe detale - ramy obrazów, zdobienia szafek, barkowe kolory - dobrze wpisują się w charakter mieszkania.

Galerie zdjęć: wnętrza na poddaszu inspiracje

Zobacz zdjęcia wnętrz na poddaszu. Porady, aranżacje i inspiracje na sypialnie, kuchnie i pokoje na poddaszu.