Krokwie na poddaszu wyeksponowano, malując je różową farbą. Stojący pośrodku komin udało się wykorzystać do zawieszenia telewizora. Kuchnia dyskretnie ukryła się pod skosem. Widoczna nad nią antresola wkrótce zyska schody (wzdłuż ściany wyłożonej płytkami 3D).
Sypialnia na poddaszu: zanim właścicielka urządzi sobie sypialnię na antresoli, jej obecne miejsce do spania znajduje się w niewielkim pokoju gościnnym. Za białą wysoką ścianką kryje się minigarderoba. Proste łóżko (z szeroką ramą i zagłówkiem) to najważniejszy mebel w pomieszczeniu.
Projekt wnętrza poddasza: Dagmara Dela, Anna Bartman, pracownia DELABARTMAN.
Zabudowa meblowa w kuchni na poddaszu została wpasowana pod skośny sufit. Jest długa, zaczyna się tuż przy wejściu do mieszkania. Ścianę nad blatem z konglomeratu chroni lacobel. Takie szkło można zabarwić na dowolny kolor, wystarczyło więc starannie dobrać odcień do różowego koloru krokwi.
Meble i ściany w apartamencie na poddaszu zanurzone są w bieli, a barwne dodatki stają się punktami orientacyjnymi w niemal nieograniczonej przestrzeni.
Fragment podpory dachu wystający ponad posadzkę na poddaszu był wręcz „stworzony” do podtrzymania ciężkiego blatu z hartowanego szkła. Dzięki niemu powstał bardzo solidny, przejrzysty mebel, który może pomieścić 4–6 osób. Goście chwalą pomysł, podziwiają kontrast spękanego drewna i gładkiej szyby. Stół uzupełniają faliste formy krzeseł Pantone. Od strony wejścia do mieszkania w drogę „wchodzi” nam komin, zamaskowany lustrem.
Apartament na poddaszu: projekt Dagmara Dela, Anna Bartman, pracownia DELABARTMAN.
Efektowny remont starego strychu: projekt Dagmara Dela, Anna Bartman, pracownia DELABARTMAN.
Panele 3D zdobią jedną ścianę poddasza w części dziennej.
Łazienka na poddaszu: zamiast tradycyjnej kabiny prysznicowej - tafla hartowanego szkła, z drążkiem mogącym służyć też za wieszak na ręcznik.
Łazienka na poddaszu: wyposażenie składa się z obszernej szafy wnękowej, pralki, transparentnej kabiny prysznicowej oraz wolnostojącej umywalki.