Przytulna ARANŻACJA SYPIALNI na poddaszu. Projekt sypialni z łazienką

2013-07-12 10:59

W sypialni na poddaszu jest dużo światła, bieli i drewna. W projekcie wnętrz zdecydowano się na sypialnię z łazienką, dzięki czemu jest funkcjonalne i wygodne. Aranżacja sypialni z łazienką na poddaszu stworzyła przytulne miejsce na wypoczynek i kąpiel pod gwiazdami.

W sypialni na poddaszu centralne miejsce zajmuje duże łóżko robione na zamówienie, z wezgłowiem na całą ścianę. Komoda Ikea ładnie pasuje do jasnej aranżacji sypialni, a niebieskie dodatki nawiązują do marynistycznego wystroju całego domu. Projekt sypialni z łazienką zakładał, że wnętrze będzie utrzymane w jasnych barwach natury, a duże okna dobrze doświetlą sypialnię na poddaszu.

Aranżacja sypialni na poddaszu z łazienką

Sypialnia na poddaszu jest połączona z łazienką. W rogu sypialni umieszczono efektowną kamienną wannę. Za ścianką z dużym lustrem w czarnej ramie urządzono WC, w którym tez znajduje się lustro na całej ścianie. W ten sposób udało się powiększyć optycznie małe wnętrze. Podwieszana ceramika w toalecie sprawia wrażenie lekkiej i delikatnej – to też sprawdzony sposób na aranżację małych łazienek. Aranżacja sypialni na poddaszu jest wygodna i przytulna, a połączone funkcje dwóch wnętrz wzajemnie się uzupełniają.