Praca w łóżku. Sypialnia dla pracusia

2008-09-26 2:00

Niektórzy nawet w sypialni nie mogą oderwać się od swoich zawodowych obowiązków. A więc choć nie namawiamy do pracy w łóżku, przedstawiamy aranżację sypialni wygodnej do pracy.

Niektórzy ludzie nawet w sypialni nie mogą oderwać się od swoich zawodowych obowiązków. Mało tego, właśnie w domowych pieleszach pracuje im się najlepiej. Z myślą o nich powstała sypialnia, która nie przestając pełnić swej podstawowej roli - miejsca przeznaczonego na sen i wypoczynek, jest jednocześnie kącikiem do pracy. W czasie zajęć łóżko staje się rodzajem wygodnego siedziska, do którego w każdej chwili można dosunąć ruchomy stolik specjalnie zaprojektowany na potrzeby osoby siedzącej w łóżku. Na jego wygodnym blacie zmieszczą się dokumenty i przenośny komputer. Wszystkie potrzebne pracusiowi akcesoria i ważne papiery ulokowane zostały w płóciennych kieszeniach. Rozpięto je na dwóch drewnianych ramach przymocowanych na zawiasach do ściany po obu stronach łóżka.

Oświetlenie sypialni

Dobre oświetlenie sypialni i stanowiska pracy to podstawa, dlatego nad wezgłowiem zamontowaliśmy dwa kinkiety na wysuwanych ramionach, których położenie można dowolnie regulować. Stonowana biało-szara kolorystyka sypialni urozmaicona pomarańczowymi akcentami znakomicie sprzyja zarówno wypoczynkowi, jak i koncentracji.

Do aranżacji sypialni użyto: stolik (zakład stolarski); pościel (Walther Meble); kosz wiklinowy (BoConcept); lampki Stamma, klosze Alsta, łóżko Morkedal, kołdry: Misa Vatten, Mysa Vind , prześcieradło Tazett, firanka Vinde Linje, poduszki Gosa Krama (IKEA).

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

W nowy rok wkraczamy z mocnym postanowieniem ODPOCZYNKU. Styczniowy numer magazynu „M jak Mieszkanie” zachęca do relaksu w sypialni – przytulnej i efektownej.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie – Styczeń 2022