Pomysły na aranżację sypialni: TRENDY 2015

2015-01-22 13:36

Jakie trendy we wnętrzach będą modne w 2015 roku? Mamy gotowe pomysły na aranżację sypialni. Głównymi inspiracjami będzie styl śródziemnomorski i glamour w francuskim stylu!

Kolejny sezon niesie ze sobą nowe trendy wnętrzarskie! Po modnym minimaliźmie i wnętrzach w stylu prowansalskim przyszedł czas na powrót do przepychu, glamour i śródziemnomorskich inspiracji. Jeśli zastanawiacie się nad zmianą aranżacji sypialni koniecznie obejrzyjcie nasze propozycje!

Pomysł na aranżacje: urządzamy sypialnię!

Francuski glamour to styl, który dominuje już od jakiegoś czasu, utwierdzając swoją pozycję wnętrzarskiego hitu od kilku sezonów. Sypialnia pełna eleganckich dodatków, sztukaterie, tkaniny z ornamentami, latarenki, tworzące wyjątkowy klimat i obrazy – to jedna z propozycji na aranżację modnej sypialni. Z pewnością przypadnie ona do gustu osobom ceniącym eleganckie wnętrza. Wśród trendów pojawią się również śródziemnomorskie inspiracje, gdzie głównym motywem są kwiaty. Można je zobaczyć na wzorach pościeli, ozdobnych szkatułkach i abażurach. Nadchodzący sezon to również powrót do stylu vintage, a nowością będą wnętrza w których możemy doszukiwać się inspiracji w designie lat '60. Sprawdź, czy któraś z aranżacji zainspiruje Cię do  zmian w Twoim wnętrzu!