Nowoczesna biało-czarna sypialnia z wanną. Stylowe wnętrze

2013-04-12 10:31

Sypialnia urządzona jest minimalistycznie, ale ze smakiem. Nowoczesna sypialnia to duet dwóch kolorów: biel i czerń. We wnętrzu znajdują się jedynie niezbędne przedmioty, a aranżacja sypialni wygląda efektownie i elegancko.

Sypialnia jest minimalistyczna i bardzo nowoczesna. Prezentowana aranżacja sypialni była dość droga, zastosowano w niej wysokiej jakości materiały wykończeniowej i meble wykonane na zamówienie. Co ciekawe, w tym projekcie wnętrz sypialnia łączy się z łazienką, a z braku miejsca wanna stanęła w... sypialni. Takie rozwiązanie łączenie pomieszczeń o różnych funkcjach pojawia się coraz częściej. Ale wymaga dyscypilny i idealnej aranżacji sypialni oraz łazienki. W prezentowanej sypialni jest także kino domowe, dlatego relaksując się w wannie można jednocześnie oglądać telewizję i podziwiać niebo - wanna stoi naprzeciwko okna. Dla optycznego powiększenia przestrzeni w aranżacji sypialni jedną ścianę od podłogi do sufitu pokryto lustrzaną taflą. Czarne, obszerne łóżko do sypialni zostało wykonane na zamównienie.

Nowoczesna sypialnia: aranżacja z klasą

Aranżacja sypialni jest elegnacka. Sypialnia urządzona jest w kolorach bieli i czerni. Podobnie jak w całym mieszkaniu, także w aranżacji sypialni zachowano minimalistyczny styl - są w niej tylko niezbędne sprzęty i meble. Do niewielkiej łazienki z prysznicem i toaletą można wejść z sypialni lub – to rozwiązanie dla wygody gości – z bocznego korytarzyka. Szklana ściana kabiny prysznicowej nie tylko dzieli wnętrze, ale równocześnie daje oparcie szafce z umywalką oraz drugiej – z lustrem. W ten sposób przełamano ograniczenia niewielkiej przestrzeni. Lekkości dodaje też szkło na blacie – rozwiązanie efektowne, rozpraszające światło, ale dla wyjątkowo porządnych, bo trzeba ścierać każdą kroplę wody, żeby dobrze wyglądało.
Aranżacja sypialni sprzyja wypoczynkowi i wycisza. Wanna w sypialni jest rozwiązaniem nowatorskim, ale funkcjonalnym, a biało-czarna kolorystyka, sprawia że aranżacja sypialni jest uporządkowana i harmonijna.