MAŁA SYPIALNIA: 10 pomysłów, jak urządzić sypialnię [GALERIA ZDJĘĆ]

2017-01-10 13:36

Mała sypialnia może nas cieszyć tak samo jak duża. Obejrzyj nasze pomysły na sypialnie - galerię zdjęć z 10 aranżacjami. Jeśli nie wiesz, jak urządzić sypialnię, poznaj porady eksperta i zobacz zdjęcia małej sypialni. Radzimy, jak urządzić małą sypialnię i pokazujemy ciekawe aranżacje małej sypialni.

Spis treści

  1. Pomysł na sypialnię - jak umeblować małą sypialnię
  2. Mała sypialnia - inspiracje dla ścian
  3. Jak urządzić małą sypialnię? Triki optyczne
  4. Mała sypialnia w nowoczesnym wydaniu - galerie zdjęć

Mała sypialnia ma zalety, ale tylko wtedy, jeśli urządzisz ją pomysłowo i funkcjonalnie. W małej sypialni wszystko jest pod ręką: rozkładany stolik kawowy, błyszczące meble, ukryte schowki, a nawet podest to pomysły, które możesz wykorzystać.

Sprawdź też: zdjęcia sypialni - GALERIA >>

Kilka aranżacyjnych trików i szybko przyzwyczaisz się do małej sypialni, a nawet zdołasz ją polubić. W małej sypialni nie bój się eksperymenotować i zaskakiwać. Oto kilka sztuczek aranżacyjnych, które pomogą Tobie optycznie powiększyć zbyt ciasną i małą sypialnię. Poznaj inspiracje – mała sypialnia zdjęcia. SYPIALNIE GALERIA ZDJĘĆ.

Pomysł na sypialnię - jak umeblować małą sypialnię

Meble do małej sypialni powinny być lekkiej konstrukcji, mieć opływowe kształty, bez odważnych zdobień i wyrazistych wzorów, i oczywiście w jasnej kolorystyce. W małej sypialni pożądana jest mobilność, dlatego też na uwagę zasługują wszelkie meble wysuwane i wsuwane, składane i rozkładane. Pomysłowe szafki wokół łóżka zaoszczędzą przestrzeń.

Przestrzeń do spania powinna być charakterystycznie oddzielona, tak by optycznie nie zginęła w małym sypialnianym pomieszczeniu. Prosta propozycja na wydzielonej przestrzeni to wkomponowanie podestu do małej sypialni, lub wydzielnie sypialni z części większego wnętrza np. przez drzwi przesuwne albo niski regał. Modny zagłówek jest również idealnym pomysłem do małej sypialni. To wyrazisty element dekoracyjny, który przyciąga wzrok i zdobi ściany sypialni.

Mała sypialnia - inspiracje dla ścian

Kolor ścian w małej sypialni tak jak w każdym małym pomieszczeniu powinien być oczywiście jasny. Ale to nie jedyna koncepcja. Na ścianach w sypialni możemy stosować pasy od sufitu do podłogi lub wysokie szafki. Innym sposobem jest wzorzysta tapeta w sypialni, która da efekt przestronności, a nawet możemy sprawić, że mała sypialnia będzie wydawała się wyższa.

Jak urządzić małą sypialnię? Triki optyczne

Narzędziem przy tworzeniu złudzenia optycznego powiększającego wnętrze małej sypialni zawsze jest światło naturalne i sztuczne. Niestety to trik wciąż przez nas niedoceniany. Duże okno z białą ramą czyni cuda w małej sypialni, a lampa stojąca, bądź wisząca oświetli to co najistotniejsze w aranżacyjnych pomysłach. W połączeniu z jasnymi barwami światło sprawdza się świetnie. Powiększa, rozjaśnia jeszcze bardziej, a nawet oszukuje oczy niczym lustro.

Sprawdź także: Mnóstwo pomysłów na wystrój sypialni >>

Mała sypialnia w nowoczesnym wydaniu - galerie zdjęć

Najlepsze rośliny doniczkowe do sypialni. 3 gatunki oczyszczające powietrze w sypialni
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE