MAŁA SYPIALNIA: 10 pomysłów, jak urządzić sypialnię [GALERIA ZDJĘĆ]

2017-01-10 13:36

Mała sypialnia może nas cieszyć tak samo jak duża. Obejrzyj nasze pomysły na sypialnie - galerię zdjęć z 10 aranżacjami. Jeśli nie wiesz, jak urządzić sypialnię, poznaj porady eksperta i zobacz zdjęcia małej sypialni. Radzimy, jak urządzić małą sypialnię i pokazujemy ciekawe aranżacje małej sypialni.

Spis treści

  1. Pomysł na sypialnię - jak umeblować małą sypialnię
  2. Mała sypialnia - inspiracje dla ścian
  3. Jak urządzić małą sypialnię? Triki optyczne
  4. Mała sypialnia w nowoczesnym wydaniu - galerie zdjęć

Mała sypialnia ma zalety, ale tylko wtedy, jeśli urządzisz ją pomysłowo i funkcjonalnie. W małej sypialni wszystko jest pod ręką: rozkładany stolik kawowy, błyszczące meble, ukryte schowki, a nawet podest to pomysły, które możesz wykorzystać.

Sprawdź też: zdjęcia sypialni - GALERIA >>

Kilka aranżacyjnych trików i szybko przyzwyczaisz się do małej sypialni, a nawet zdołasz ją polubić. W małej sypialni nie bój się eksperymenotować i zaskakiwać. Oto kilka sztuczek aranżacyjnych, które pomogą Tobie optycznie powiększyć zbyt ciasną i małą sypialnię. Poznaj inspiracje – mała sypialnia zdjęcia. SYPIALNIE GALERIA ZDJĘĆ.

Pomysł na sypialnię - jak umeblować małą sypialnię

Meble do małej sypialni powinny być lekkiej konstrukcji, mieć opływowe kształty, bez odważnych zdobień i wyrazistych wzorów, i oczywiście w jasnej kolorystyce. W małej sypialni pożądana jest mobilność, dlatego też na uwagę zasługują wszelkie meble wysuwane i wsuwane, składane i rozkładane. Pomysłowe szafki wokół łóżka zaoszczędzą przestrzeń.

Przestrzeń do spania powinna być charakterystycznie oddzielona, tak by optycznie nie zginęła w małym sypialnianym pomieszczeniu. Prosta propozycja na wydzielonej przestrzeni to wkomponowanie podestu do małej sypialni, lub wydzielnie sypialni z części większego wnętrza np. przez drzwi przesuwne albo niski regał. Modny zagłówek jest również idealnym pomysłem do małej sypialni. To wyrazisty element dekoracyjny, który przyciąga wzrok i zdobi ściany sypialni.

Mała sypialnia - inspiracje dla ścian

Kolor ścian w małej sypialni tak jak w każdym małym pomieszczeniu powinien być oczywiście jasny. Ale to nie jedyna koncepcja. Na ścianach w sypialni możemy stosować pasy od sufitu do podłogi lub wysokie szafki. Innym sposobem jest wzorzysta tapeta w sypialni, która da efekt przestronności, a nawet możemy sprawić, że mała sypialnia będzie wydawała się wyższa.

Jak urządzić małą sypialnię? Triki optyczne

Narzędziem przy tworzeniu złudzenia optycznego powiększającego wnętrze małej sypialni zawsze jest światło naturalne i sztuczne. Niestety to trik wciąż przez nas niedoceniany. Duże okno z białą ramą czyni cuda w małej sypialni, a lampa stojąca, bądź wisząca oświetli to co najistotniejsze w aranżacyjnych pomysłach. W połączeniu z jasnymi barwami światło sprawdza się świetnie. Powiększa, rozjaśnia jeszcze bardziej, a nawet oszukuje oczy niczym lustro.

Sprawdź także: Mnóstwo pomysłów na wystrój sypialni >>

Mała sypialnia w nowoczesnym wydaniu - galerie zdjęć

Najlepsze rośliny doniczkowe do sypialni. 3 gatunki oczyszczające powietrze w sypialni
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE