Kolekcja mebli Kolding do sypialni. Efektowny duet bieli i jesionu

2017-11-01 5:00

Sypialnia Kolding ma jasną, stonowaną kolorystykę, która rozświetli także słabiej oświetlone pomieszczenie. Kolorystyka frontów i korpusu to biel alpejska ze zwieńczeniem oraz uchwytami w kolorze Jesion Coimbra. Atrakcyjne połączenie!

Polacy kochają styl skandynawski za jego bezpretensjonalną urodę, funkcjonalność oraz optyczną lekkość, o której decyduje prostota brył i jasna kolorystyka mebli.

Wszystkie te cechy doskonale widać w kolekcji Kolding z Salonów Agata. Meble do sypialni, które tak często otrzymują raczej masywną postać, tutaj okazały się wyjątkowo lekkie. Wszystko za sprawą smukłych, rozstrzelonych nóżek, nawiązujących do modnego stylu vintage estetyki rodem z lat 60. XX wieku.

Wspomniane nóżki, a także delikatne uchwyty oraz prosty gzyms wieńczący szafę ubraniową ma kolor jesionu Coimbra. Tego rodzaju starannie opracowane dodatki nadają meblom szlachetności oraz ciepła, które w sypialni jest bardzo pożądane.

Do sypialni urządzonej meblami Kolding wystarczy dobrać nieco efektownych dodatków w modnych kolorach, od dywanu, przez pościel i poduszki, po dekoracyjne drobiazgi i mamy sprzyjające relaksowi wnętrze w duchu hygge.

Urządź z nami całe mieszkanie!

Kliknij po porady dotyczące aranżacji salonu, sypialni, pokoju dziecka.