Kolekcja mebli do sypialni Futura. Elegancja i energia

2017-11-01 5:00

Kolekcja Futura to połączenie połyskującej bieli z ciepłym jasnym odcieniem dębu Riviera. Dynamicznego charakteru dodają jej frezowane linie na frontach. We wnętrzu urządzonym tymi meblami każdy poranek będzie pełen energii!

Minimalizm prostych brył mebli wykończonych błyszczącym białym lakierem ożywiony został delikatną geometryczną dekoracją: awangardowymi, asymetrycznymi liniami frezowania przecinającymi fronty. Kolekcja do sypialni Futura, dostępna w Salonach Agata, prezentuje się dzięki temu naprawdę modnie.

Tego rodzaju meble można aranżować wielorako, tworząc np. monochromatyczne wnętrze całe w bieli albo kontrastując duże powierzchnie lakierowane na biało z podłogą i innymi wykończeniami pomieszczenia wykonanymi w naturalnym drewnie (które w kolekcji Futura pojawia się w postaci cokołów).

My jednak proponujemy zestawienie tych nowoczesnych mebli do sypialni z dodatkami dekoracyjnymi w świeżych, żywych kolorach odcieniach żółcienia i niebieskiego. Poznaj tkaniny, drobne meble i akcesoria, które proponujemy zestawić z meblami Futura.

Urządź z nami całe mieszkanie!

Kliknij po porady dotyczące aranżacji salonu, sypialni, pokoju dziecka.