Klasyczna aranżacja sypialni: sypialnia na wzór romantycznego zakątka

2015-06-12 18:02 Anna Rychlewicz

Aranżacja sypialni minimalistycznej, lekko klasycznej i zdecydowanie romantycznej. Białe wnętrze, którego pozorna monotonia została zgrabnie przełamana oryginalną tapetą na ścianie. Romantyczny zakątek, gdzie prym wiodą białe meble, a całość otulona została szykiem francuskich napisów.

Aranżacja sypialni przywołuje na myśl sielskie klimaty, w których czuć ducha romantyzmu. Niepowtarzalny klimat romantycznej sypialni nie tylko widać, ale także i czuć. Białe wnętrze zyskało wyjątkowego charakteru i elegancji dzięki starannie dobranym detalom. Prezentujemy aranżację sypialni, w której liczy się nie ilość, a jakość!

Aranżacja sypialni: zakątek niepoprawnego romantyzmu

Białe wnętrze sypialni w stylu romantycznym. Projekt sypialni klasycznej i niepoprawnie romantycznej. Bohaterem wnętrza nocnego jest łóżko marki IKEA, które zostało przemalowane według upodobań pani domu. Forma sprzętów w romantycznej sypialni została idealnie wyeksponowania dzięki zaprezentowaniu ich na tle pasiastej tapety, którą wyłożono ścianę za wezgłowiem łóżka. Takie rozwiązanie wizualnie wzbogaca aranżację sypialni i przełamuje monotonię bieli. Romantyczny zakątek w sypialni wyznacza przepiękny sekretarzyk, który został zrobiony na zamówienie. Jest to ulubione miejsce pani domu, w którym może oddać się pisaniu swojego pamiętnika. Wyrazistości i niepowtarzalnego charakteru aranżacji sypialni dodaje odrestaurowany stary stół, który został uratowany przed wyrzuceniem. Po odnowieniu mebel idealnie wpasował się w wystrój romantycznej sypialni. Na tym jednak nie poprzestano! Romantyczną aranżację białej sypialni dopełniają francuskie napisy, które znalazły swoje miejsce na brzegu starego mebla.