Katarzyna Nosowska pochwaliła się sypialnią. Uwagę fanów zwróciły obrazy

2023-02-27 11:13

Katarzyna Nosowska opublikowała niedawno na Instagramie zdjęcia swojej sypialni. Na odpowiedź fanów nie trzeba było długo czekać. W komentarzach internauci pochwalili piosenkarkę za wystrój sypialni i panujący w niej artystyczny klimat. Zobaczcie, jak wygląda sypialnia Katarzyny Nosowskiej.

Katarzyna Nosowska
Autor: instagram.com/nosowska.official

Sypialnia Katarzyny Nosowskiej

Na Instagramie Katarzynę Nosowską obserwuje ponad pół miliona osób. Artystka chętnie korzysta z tego medium i publikuje zdjęcia zarówno ze swojej pracy, jak i z życia prywatnego. Najnowsze zdjęcie przedstawiające sypialnię zrobiło prawdziwą furorę wśród fanów piosenkarki. Jak Katarzyna Nosowska urządziła to pomieszczenie? 

W sypialni artystki przeważają ciepłe biele i beże. Kolorystycznym akcentem jest niebieski w różnych odcieniach. Kojący i relaksujący błękit pojawia się m.in. w tapicerowanej ramie łóżka i zagłówku, na dywanie z grubym włosiem, a także na ścianie za łóżkiem w formie obrazów Joanny Pilkowskiej. 

W centralnej części pokoju stoi duże łóżko z wysokim zagłówkiem. Po obu stronach łóżka Katarzyna Nosowska ustawiła białe szafki nocne na długich nóżkach. Designerskie meble zostały ozdobione oryginalnymi czarnymi kołami. Na jednej z szafek stoi urocza lampka z małym kloszem, na drugiej - obły wazon w turkusowym odcieniu.

Nad łóżkiem wiszą wspomniane wcześniej obrazy Joanny Pilkowskiej - "Dzień Lata" i "Minerały Morza". Przedstawiają stojących w morzu wczasowiczów. Obrazy wprowadzają do sypialni Katarzyny Nosowskiej sielski, wakacyjny klimat, a ich stonowana kolorystyka sprzyja wypoczynkowi. Sztuka w sypialni piosenkarki przypadła do gustu również internautom, o czym świadczą liczne komentarze pod zdjęciem.

W sypialni piosenkarki uwagę zwraca również dywan rozłożony przed łóżkiem. Prostokątny jasny dywan zdobią cztery obłe figury w kolorze granatowym, brązowym, białym i zielonym. W głębi sypialni artystka ustawiła również podłużny mebel na wysokich nóżkach wykonany z ciemnego drewna. 

Zobacz poniżej post ze zdjęciem sypialni Katarzyny Nosowskiej:

Urządzając sypialnię, Katarzyna Nosowska postawiła na neutralne biele i beże oraz mocniejsze akcenty w postaci koloru niebieskiego. Przytulny, sprzyjający relaksowi klimat we wnętrzu, piosenkarka uzyskała przez dodatki i mniejsze elementy wyposażenia, m.in. miękki dywan, obrazy na ścianie czy szafkę z ciemnego drewna.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany