Tak wygląda sypialnia Joanny Przetakiewicz. Z gigantycznego łóżka widok wprost na ogród

2022-12-21 11:08

Joanna Przetakiewicz mieszka w pięknym domu w Konstancinie. Widać, że bizneswomen nie oszczędzała na jego urządzaniu, a jego wnętrza ociekają luksusem. Dziś zaglądamy do sypialni projektantki mody.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
Autor: instagram.com/joannaprzetakiewicz

Ostatnio pokazywaliśmy, jak Joanna Przetakiewicz udekorowała na święta swoją kuchnię i salon. Okazuje się, że określenie “na bogato” pasuje do każdego pomieszczenia w jej domu. 

Jak wygląda sypialnia Joanny Przetakiewicz?

Wygląda na to, że sypialnia Joanny Przetakiewicz znajduje się na parterze. W każdy ciepły poranek może zatem otworzyć drzwi i wpuścić do środka nieco powietrza, pozwolić wybiegać się swoim ukochanym psom, a przede wszystkim cieszyć się otaczającą dom zielenią.

Sypialnia Joanny Przetakiewicz
Autor: instagram.com/joannaprzetakiewicz

W centrum sypialni znajduje się gigantyczne, ubrane w białą pościel łóżko, udekorowano poduszkami w zwierzęce printy. Przed nim pojawiło się eleganckie, zdobione rzeźbionymi i być może nawet pozłacanymi elementami siedzisko, obite kremową tkaniną. Jasna, drewniana podłoga pokoju została skontrastowana z ciemnymi ścianami, a te z kolei z jasnymi zasłonami. Obok łóżka znalazła się spora szafa o lustrzanych drzwiach, gdzie zapewne projektantka trzyma niewielką część swojej garderoby.

Sypialnia Joanny Przetakiewicz
Autor: instagram.com/joannaprzetakiewicz

Na stories Joanny mogliśmy również zobaczyć jej męża, Rinke Rooyensa, który równie zachwycony psami, co jego żona, chętnie uwieczniał je na zdjęciach.

Przeczytaj również: