Mateusz Damięcki pokazał swoje mieszkanie. Kuchnia aktora dla wielu będzie zaskoczeniem

2022-12-19 8:47

Mateusz Damięcki urządził swoje gniazdko w klimatycznej części Warszawy. W mieszkaniu aktora próżno szukać jednak luksusu czy przepychu. W przytulnym mieszkaniu jest za to mnóstwo zabawek, książek i domowego ciepła. Zobacz, jak mieszka Mateusz Damięcki.

mateusz damięcki
Autor: instagram.com/mateiszdamiecki

Tak mieszka Mateusz Damięcki

Mateusz Damięcki z żoną i dwójką dzieci mieszka w zabytkowej kamienicy na Starej Ochocie w Warszawie. Klimatyczna dzielnica zapewnia spokój i prywatność, a jej dogodna lokalizacja - ułatwia dojazd do centrum miasta. 

Mateusz Damięcki chętnie dzieli się z fanami zdjęciami ze swojego życia prywatnego za pośrednictwem Instagrama. Aktor co jakiś czas pokazuje też wnętrza swojego mieszkania, które jest bardzo przytulne i po brzegi wypełnione dziecięcymi zabawkami. 

Salon

Salon w mieszkaniu Mateusza Damięckiego połączony jest z jadalnią. W przestronnym pokoju dziennym dominują jasne, stonowane barwy - białe są ściany oraz nowoczesne meble. Drewniany parkiet ociepla wnętrza, podobnie jak przeszklony kominek, z którego aktor korzysta w chłodniejsze dni. 

Na zdjęciach z salonu widać, że mnóstwo w nim dziecięcych zabawek: od klocków przez kolorowanki, samochodziki aż po bujanego konika i małe mebelki. 

Salon łączy się jadalnią, z której można bezpośrednio przejść do kuchni. W strefie jadalni stoi duży prostokątny stół, przy którym rodzina aktora nie tylko spożywa wspólne posiłki, ale również pracuje czy gra w planszówki (Mateusz Damięcki jest ich wielkim fanem). 

W salonie nie mogło też zabraknąć wygodnej sofy w jasnym kolorze i dużego telewizora. Tuż nad nim aktor zawiesił niewielki model statku.

Kuchnia

Kuchnia Mateusza Damięckiego jest oddzielnym, wąskim pomieszczeniem. Ma układ w kształcie litery "L". Zabudowa jest biała, nowoczesna z lakierowanymi, bezuchwytowymi frontami. Dla kontrastu, aktor dobrał blaty kuchenne w czarnym kolorze.

Kuchnia to centrum domowego życia - na zdjęciach widać, że zawsze dużo się tu dzieje. Niekoniecznie jest to wymarzone miejsce dla minimalisty, ale widać, że nadmiar rzeczy w zupełności nie przeszkadza aktorowi i jego rodzinie. No i mieszka tu dwójka energicznych kilkulatków.

Gabinet

W swoim gniazdku Mateusz Damięcki urządził też gabinet. Naprzeciwko biurka, przy którym aktor pracuje, znajduje się ogromna czarna biblioteczka, która jest po brzegi wypełniona książkami. W gabinecie jest też niewielka czarna sofa, a nad nią ścianę pokrywa galeria rycin i rysunków. 

W mieszkaniu Mateusza Damięckiego próżno szukać luksusów czy celebryckiego blichtru. Wnętrza są jasne, nowoczesne i funkcjonalne, a przy tym bardzo przytulne.

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE