Elegancka sypialnia: między tradycją a modernizmem

2018-05-23 12:05 Anna Szeweluk

Elegancka sypialnia w nowoczesnym mieszkaniu nad polskim morzem została urządzona dla pary. Właściciele korzystają z mieszkania w czasie wakacji oraz podczas weekendowych wypadów do Trójmiasta. W aranżacji sypialni projektanci postawili na wygodę i jakość materiałów. Zobacz eleganckie wnętrze, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością.

Elegancka sypialnia usytuowana jest w mieszkaniu znajdującym się na jednym z najładniejszych i najbardziej prestiżowych osiedli w trójmieście – 300 m od plaży. Wnętrze zostało zaprojektowane dla pary. Mieszkanie służy właścicielom w czasie wakacji oraz podczas weekendowych wypadów do Trójmiasta.

Elegancka sypialnia: między tradycją a modernizmem

Wnętrze eleganckiej sypialni łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Na pokrycie podłogi projektanci wybrali dąb olejowany. Dodaje on charakteru całej aranżacji – poza jego obecnością bowiem wnętrze utrzymane jest w jasnych, naturalnych kolorach. Na ścianach również pojawia się drewno, a także biała cegła. W aranżacji sypialni projektanci postawili na beż, szarość, biel oraz granat. Barwy te łączą się we wzorze tradycyjnej kraty. Wysoka zabudowa po obu stronach łóżka kryje w sobie pojemne miejsce do przechowywania. Przez duże, balkonowe okno do wnętrza wpada światło dzienne. W aranżacji eleganckiej sypialni postawiono przede wszystkim na wygodę i jakość materiałów. Wnętrze zostało urządzone w eleganckim stylu, z nawiązaniem do typowo tradycyjnych elementów.

Autor projektu: www.jtgrupa.pl

Zobacz też: Pomysły na aranżacje wnętrza sypialni >>>