Beżowa sypialnia: czysty luksus!

2014-06-13 21:37

Beżowa sypialnia, z tapicerowanym zagłówkiem i w eleganckiej oprawie białych, postarzanych mebli daje wrażenie czystego luksusu. Beż na ścianach, kremowe dodatki, delikatnie rozproszone światło i atmosfera intymności w nowojorskim stylu glamour. Podświetlany sufit pozwala na dodatkową aranżację monochromatycznego wnętrza: światłem i kolorem.

Spis treści

  1. Beżowa sypialnia: glamour i nowojorski sznyt
  2. Beżowa sypialnia: barokowe odwołania
  3. Beżowa sypialnia: rozbielone meble i dodatki

W aranżacji tej stylowej, beżowej sypialni postawiono na wygodę i urządzono ją w stonowany, spokojny sposób, zapewniający intymność podczas wypoczynku. W beżowej sypialni, otulonej w miękkość materiałów i kolorów, nie ma ani jednej zbędnej rzeczy. Sprawdźmy jak osiągnięto taki stopień harmonii i elegancji w beżowej sypialni.

Beżowa sypialnia: glamour i nowojorski sznyt

Delikatnie rozproszone światło, padające ze zróżnicowanych abażurów w stylu glamour, wprowadza do beżowej sypialni atmosferę intymności. Cztery kryształowe plafony pryzmatycznie odbijają świetlne refleksy, zaś zawieszone po jednej i drugiej stronie łóżka wiszące lampy z materiałowymi, drapowanymi abażurami przywołują styl nowojorskiego mieszkania na Manhattanie. Podświetlany sufit pozwala na dodatkową aranżację monochromatycznego wnętrza: światłem i kolorem. Nastrój można tworzyć włączając oddzielnie wybrane moduły oświetlenia.

Beżowa sypialnia: barokowe odwołania

Przeskalowany, pikowany satynowanym materiałem w kolorze ecru zagłówek łóżka, kolokwialnie sięga sufitu. Jest on zamierzonym odwołaniem do barokowej przesady i wprowadza dozę tajemniczości w aranżacji sypialni.

Zobacz też: jak stylowe dodatki uzupełniają wnętrze glamour!

Nawiązanie kolorystyczne zagłówka do niuansów odcieni beżu i kremu na ścianach, framugach i meblach sprawia, że beżowa sypialnia nabiera "ruchu" - różne odcienie tej samej gamy kolorystycznej dodają wnetrzu plastyczności, różnicując w ten sposób postrzeganie przestrzeni.

Beżowa sypialnia: rozbielone meble i dodatki

Nieliczne, ale funkcjonalne meble w odcieniach bieli nie przytłaczają strefy relaksu. Fiolet stał się tylko akcentem widocznym na miękkich poduchach dekorujących łóżko. W sypialni swoje miejsce znalazła stylizowana, wąska bieliźniarka, stoliki nocne i lustro w białej ramie. Stylizowana komoda z płycinowymi frontami, z uwagi na wspólnotę tonacji komponuje się z bardziej nowoczesnym stolikiem nocnym. Biała rama lustra neutralnie dopełnia całości. Zastosowano tutaj motyw aranżacji w konwencji jednolita paleta - zróżnicowane formy. Bardzo ciekawe, różnicujące i szykowne.

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE