Marzenia o błogim wypoczynku, sny o niebieskich migdałach i pragnienie stąpania po pierzastych chmurkach towarzyszą nam od samego progu tej przytulnej sypialni w nowoczesnym stylu. Minimalizm wnętrza ograno luksusowymi dodatkami, stonowaną kolorystyką, najlepszym rzemiosłem i szlachetnymi materiałami.

Przytulna sypialnia: lóżko w roli głównej

Marzenia o czasie spędzonym w łóżku przytulnej sypialni są w niniejszym wnętrzu nad wyraz uzasadnione. Przyczynia się do tego główny bohater wnętrza – łóżko. Łóżko Hästens to inwestycja w najlepszy (i najdroższy) sen na świecie. Tapicerowane ekskluzywnym materiałem łóżko bezsprzecznie tryumfuje w kategoriach na najwygodniejsze i najbardziej luksusowe meble na świecie. W ekskluzywnym wnętrzu sypialni, utrzymanej w zgaszonych tonacjach beżu i złamanego oranżu, towarzystwa dotrzymują mu fotel „Moon” firmy Giorgetti, pokryty skórą stolik „Achille” marki Promemoria i lampa marki Porta Roman.

Przytulna sypialnia: otoczenie spokojnego snu

Stylowe zasłony z ciężkiego, połyskującego materiału wsuwają się niejako w przestrzeń podwieszanego sufitu. Dobrane kolorystycznie poduszki w kolorze sieny i różnych odmian pudrowego beżu, zachwycają gatunkami materiałów. Również podłogę zintegrowano kolorystycznie z obiciem łóżka, układając na jej przestrzeni miękką wykładzinę – całość daje przyjemne wrażenie stąpania po kremowej chmurce. Wzdłużny panel z ryflowanej blachy, umieszczony na ścianie za stolikiem nocnym, wraz z oświetleniem punktowym optycznie podnosi i rozjaśnia przestrzeń.