Granatowa sypialnia: wnętrze w modnych odcieniach granatu

Granatowa sypialnia została zaaranżowana w nowoczesnym stylu klasycznym. Elegancka aranżacja wnętrza łączy w sobie granat i biel. Zobacz ciekawy projekt sypialni autorstwa pracowni Kołodziej&Szmyt, w której kolor granatowy to nowa klasyka.

Granatowa sypialnia: aranżacja w odcieniach granatu
Granatowa sypialnia: aranżacja w odcieniach granatu
Granatowa sypialnia: aranżacja w odcieniach granatu
Granatowa sypialnia: aranżacja w odcieniach granatu

Biały i granatowy to zestawienie kolorów, które zostało wybrane do aranżacji sypialni, już na samym początku pracy nad jej projektem. W przytulnym wnętrzu sypialni, już od wejścia możemy wyraźnie poczuć atmosferę komfortu.

Zalety granatowej sypialni

Wszechobecny kolor niebieski sprawia, że pomieszczenie sprzyja odpoczynkowi i wyciszeniu. Granatowy zestawiony z bielą, tworzą idealne zestawienie - mocny, żywy kolor w sypialni w połączeniu z neutralną, śnieżną bielą doskonale wzajemnie się równoważą.

Tapicerowany zagłówek łóżka oraz posadzka wyłożona miękką wykładziną, stanowią o komforcie i elegancji w aranżacji sypialni. Atmosfera panująca we wnętrzu, przywołuje na myśl spokój i wycieszenie. W takiej sypialni można się zanurzyć!

Czytaj:

Nowoczesna aranżacja mieszkania z modnym granatem

Granatowa sypialnia: szlachetne materiały

Przytulności aranżacji granatowej sypialni dodaje także obecność dębowego drewna, które pojawia się na meblach. W aranżacji sypialni, projektanci postawili na połączenie czystej bieli na ścianach i głębokiego odcienia koloru granatowego na wykładzinie i łóżku z miękkim zagłówkiem.

Żywy, modny kolor w sypialni pojawia się również pod postacią dodatków. Dzięki obecności akcentów, które łączą w sobie obydwie barwy - w aranżacji sypialni mamy wrażenie płynnego przejścia jednej barwy w drugą. Głęboki odcień niebieskiego nadał całej aranżacji sypialni świeżości.

Proste, eleganckie i ponadczasowe - połączenie koloru białego i granatowego, opiera się zmieniającym się wciąż trendom. Razem te dwa kolory stanowią niezwykle modne zestawienie kolorystyczne, które zawładnęło w ostatnich latach rynkiem wnętrzarskim. Granatowy - to dziś nowa klasyka!

Granatowa sypialnia - inspiracje

Autor projektu: www.kolodziejszmyt.com

Ocena: 0
Tekst: Anna Szeweluk Zdjęcia: Kołodziej&Szmyt

POLECANE ARTYKUŁY