ARANŻACJA SYPIALNI w drewnie. Sypialnia wyjątkowo przytulna

2013-09-10 12:51
aranżacja sypialni
Autor: Sylwester Rejmer Aranżacja sypialni jest ciepła i przytulna. Pastlowe kolory i miękkie tkaniny sprzyjąją odpoczynkowi.

Aranżacja sypialni pod skosami jest wyjątkowo przytulna i ciepła. A to dzięki zastosowaniu w aranżacji sypialni drewna, pastelowych barw i elementów vintage. Sypialnia pod skosami: zdjęcia i projekt wnętrza.

Aranżacja sypialni jest jasna i przestronna, a dzięki wszechobecnemu drewnu wnętrze nabrało przytulności. W sypialni królują barwy ziemi i przytłumione pastele, które doskonale współgrają z jasnym kolorem drewna.

Przytulna aranżacja sypialni

Aranżacja sypialni łączy ze sobą nowe elementy z kupionymi na targu oraz stylizowanymi na vintage. Dzięki konsekwencji w doborze mebli i dodatków, sypialnia nabrała unikatowego i wyjątkowo ciepłego charakteru.

Charakterystyczne dla aranżacji sypialni jest drewno – jesionowa podłoga i dekoracja ściany za łóżkiem z takich samych desek. Wszechobecne drewno zamienia aranżację sypialni w sielski zakątek. Wrażenie to potęgują „wiejskie” patchworkowe kapy przywiezione z Francji oraz dywanik. Wiklinowe pojemniki znajdujące się na stolikach i pod łóżkiem są uzupełnieniem przepastnych, drewnianych komód.

Aranżacja sypialni jest sielska i rodzinna, a wykończenie w drewnie nadało wnętrzu ciepłego i przytulnego klimatu.