Aranżacja sypialni: prywatna strefa apartamentu z sypialnią, garderobą i łazienką!

2015-06-16 17:20 Monika Czerwińska-Konarska
Projekt sypialni w apartamencie w stylu nowoczesnym
Autor: Yassen Hristov Projekt sypialni w stylu nowoczesnykm z elementami art deco. Takie same detale znajdziemy w salonie, jednak w sypialni zdobia miękka jasna ścianę. Wezłowie łóżka, tapicerowane miękką tkaniną, zostało specjalnie zaprojektowane do tego wnętrza.

Wyrafinowana aranżacja sypialni z elementami w stylu art deco. Ale to nie tylko sypialnia. To prywatna przestrzeń w stylu nowoczesnym składająca się z sypialni, garderoby i łazienki. Tylko potrzebne wyposażenie i dwa kolory obowiązujące w całym apartamencie, sprzyjają atmosferze wyciszenia i odpoczynku.

Aranżacjs sypialni w stylu nowoczesnym w apartamencie to oddzielna strefa z własną łazienką i garderobą. A wiemy, że w tych czasach prywatność to bezcenny luksus. Dzięki takiej aranżacji sypialni nic nie rozprasza, nie ma tu zbędnych bodźców, jest przejrzyście, spokojnie i przyjemnie. Obowiązują tu te same dwa kolory, które znajdziemy w reszcie apartamentu. Sprawiają, że całość jest wyjątkowo harmonijna, przemyślana ale nie nudna. Stalowe elementy art deco na ścianie za łóżkiem nadają aranżacji sypialni wyrafinowania rodem z luksusowego hotelu.

Połączona przestrzeń sypialni, garderoby i łazienki
Autor: Yassen Hristov Komfortowa przestrzeń prywatna wydzielona z apartamentu - czylli jedno z założen z definicji apartamentu. Sypialnia połączona z garderobą i łazienką pozbawiona jest zbędnych detali i sprzetów, dzieki czemu sprzyja odpoczynkowi.